1. Driving Class R1, tammat -
17/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
18/40
3. Driving Class R2, tammat -
21/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
20/40
5. Driving Class R3, tammat -
13/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
12/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
Show Reserve Champion
Anzkuli - Nemetona (SPC-MR1-3054)
3. Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
4. Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
5. EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
6. Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
Class Champion
Anzkuli - Nemetona (SPC-MR1-3054)
Class Reserve Champion
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
3.
Sirpa - MCF Tycheliope (SPC-MR1-3075)
4.
Anzkuli - Joseriiana (SPC-MR1-3057)
5.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
6.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
7.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
8.
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
9.
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
10.
Sirpa - Nerywick Lady Stardust (SPC-MR1-3076)
11.
Anzkuli - Lenita (SPC-MR1-3056)
12.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
13.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
14.
Anzkuli - Lina Flower (SPC-MR1-3055)
15.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
16.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
17.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
Class Champion
Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
Class Reserve Champion
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
3.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
4.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
5.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
6.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
7.
Anzkuli - Plata de Flecha (SPC-SR1-3038)
8.
Sirpa - Eadwulf Ion (SPC-SR1-3072)
9.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
10.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
11.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
12.
Disa - Gearran of Swildie (SPC-SR1-2615)
13.
Anzkuli - White Warrior (SPC-SR1-3040)
14.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
15.
Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
16.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
17.
Anzkuli - Speckled Boy (SPC-SR1-3037)
18.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
Class Champion
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
Class Reserve Champion
birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
3.
Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
4.
EmmiN. - Dancing Diva (SPC-MR2-2726)
5.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
6.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2727)
7.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
8.
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
9.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
10.
EmmiN. - Skölgards Miira (SPC-MR2-2725)
11.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
12.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
13.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
14.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
15.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
16.
Viveka - Buttercup v. Moons (SPC-MR2-3064)
17.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
18.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
19.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
20.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
21. Sirpa - Hetty Ion (SPC-MR2-2870)
Class Champion
Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
Class Reserve Champion
Viveka - Lily’s Little Sir Sparkle (SPC-SR2-3066)
3.
Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
4.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
5.
EmmiN. - Maybecks Chandni Chowk (SPC-SR2-3046)
6.
EmmiN. - Valyrian Blackmood (SPC-SR2-2732)
7.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
8.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
9.
EmmiN. - Valyrian Grendel (SPC-SR2-2731)
10.
Viveka - Lily’s Little Dreamwinter (SPC-SR2-3067)
11.
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
12.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
13.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
14.
EmmiN. - Huvin Racliff (SPC-SR2-3047)
15.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
16.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
17.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
18.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
19.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
20.
Viveka - Playground's The Nutcracker (SPC-SR2-3068)
Class Champion
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
Class Reserve Champion
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
3.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
4.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
5.
Sirpa - Balangurrk Ion (SPC-MR3-3069)
6.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
7.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
8.
birdie - Fern Navidad (SPC-MR3-3043)
9.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
10.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
11.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
12.
Viveka - Iltamäen Malva (SPC-MR3-2822)
13.
Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
Class Champion
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
3.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
4.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
5.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
6.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
7.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
8.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
9.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
10.
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
11.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
12.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)