1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
16/40
3. Riding Class R2, tammat -
21/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
20/40
5. Riding Class R3, tammat -
8/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
11/40
7. Driving Class R1, tammat -
14/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
16/40
9. Driving Class R2, tammat -
13/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
11. Driving Class R3, tammat -
8/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
7/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
15/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
16/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
18/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
15/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
Show Reserve Champion
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
3. Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
4. Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
5. birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
6. birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
7. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
8. Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
9. Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
10. Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
11. Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
12. birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
13. EmmiN. - Charly v.d. Bergdijk (SPC-SR2-3051)
14. Kida - Fern Arianrhod (SPC-MR2-3090)
15. Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
16. Sirpa - Balangurrk Ion (SPC-MR3-3069)
17. Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
18. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
Class Champion
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
Class Reserve Champion
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
3.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
4.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
5.
Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
6.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
7.
Sirpa - Erinea Ion (SPC-MR1-3074)
8.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
9.
birdie - Oakby Athea (SPC-MR1-3023)
10.
Disa - Fiosrach Morag (SPC-MR1-2618)
11.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
12.
birdie - Brunnby Cherry Cake (SPC-MR1-3010)
13.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
14.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
15.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
16.
Anzkuli - S.P Yellow Candy (SPC-MR1-3052)
17.
birdie - Brunnby Sugarberry (SPC-MR1-3009)
18.
Anzkuli - Pisama (SPC-MR1-3053)
19.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
20.
birdie - Moorgate Erin (SPC-MR1-3011)
Class Champion
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
Class Reserve Champion
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
3.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
4.
Disa - Gearran of Swildie (SPC-SR1-2615)
5.
Kida - Crafnant Adeon (SPC-SR1-3087)
6.
Kida - Crafnant Brython (SPC-SR1-3088)
7.
Sirpa - Ealhstan Ion (SPC-SR1-3073)
8.
birdie - Brunnby Brightglow (SPC-SR1-3022)
9.
birdie - Kernfield Locksley (SPC-SR1-3021)
10.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
11.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
12.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
13.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
14.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
15.
Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
16.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
Class Champion
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
Class Reserve Champion
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
3.
birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
4.
EmmiN. - Valyrian Sugarblush (SPC-MR2-2400)
5.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
6.
EmmiN. - Valyrian Juvena (SPC-MR2-2401)
7.
Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
8.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
9.
Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
10.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
11.
EmmiN. - Maybecks Jupina (SPC-MR2-2402)
12.
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
13.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
14.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
15.
Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
16.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
17.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
18.
EmmiN. - Valyrian Cotton Candy (SPC-MR2-2399)
19.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
20.
Disa - Glenwood Maytime (SPC-MR2-2616)
21. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
Class Champion
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
Class Reserve Champion
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
3.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
4.
Disa - Bluepond Kings Ghost (SPC-SR2-2281)
5.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-3015)
6.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
7.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
8.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
9.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
10.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
11.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
12.
birdie - Klees Glandwr (SPC-SR2-3008)
13.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
14.
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3005)
15.
birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
16.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
17.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
18.
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
19.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
20.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
Class Champion
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
Class Reserve Champion
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
3.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
4.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
5.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
6.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
7.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
8.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
Class Champion
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
Class Reserve Champion
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
3.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
4.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
5.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
6.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
7.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
8.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
9.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
10.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
11.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
Class Champion
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
Class Reserve Champion
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
3.
Anzkuli - Nemetona (SPC-MR1-3054)
4.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
5.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
6.
Anzkuli - Lina Flower (SPC-MR1-3055)
7.
Sirpa - MCF Tycheliope (SPC-MR1-3075)
8.
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
9.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
10.
Sirpa - Nerywick Lady Stardust (SPC-MR1-3076)
11.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
12.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
13.
Anzkuli - Joseriiana (SPC-MR1-3057)
14.
Anzkuli - Lenita (SPC-MR1-3056)
Class Champion
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
Class Reserve Champion
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
3.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
4.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
5.
Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
6.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
7.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
8.
Anzkuli - White Warrior (SPC-SR1-3040)
9.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
10.
Anzkuli - Plata de Flecha (SPC-SR1-3038)
11.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
12.
Sirpa - Eadwulf Ion (SPC-SR1-3072)
13.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
14.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
15.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
16.
Anzkuli - Speckled Boy (SPC-SR1-3037)
Class Champion
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
Class Reserve Champion
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
3.
EmmiN. - Valyrian Scyrilla (SPC-MR2-2405)
4.
EmmiN. - Valyrian Candy Dust (SPC-MR2-2403)
5.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
6.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
7.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
8.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
9.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
10.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
11.
EmmiN. - Mayhem Royal Blackberry (SPC-MR2-2404)
12.
Sirpa - Hetty Ion (SPC-MR2-2870)
13.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
Class Champion
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
Class Reserve Champion
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
3.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
4.
Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
5.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
6.
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3019)
7.
EmmiN. - Huvin Racliff (SPC-SR2-3047)
8.
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
9.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
10.
Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
11.
EmmiN. - Valyrian Grendel (SPC-SR2-2731)
12.
EmmiN. - Valyrian Blackmood (SPC-SR2-2732)
13.
EmmiN. - Maybecks Chandni Chowk (SPC-SR2-3046)
14.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
Class Champion
Sirpa - Balangurrk Ion (SPC-MR3-3069)
Class Reserve Champion
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
3.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
4.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
5.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
6.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
7.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
8.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
Class Champion
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
3.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
4.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
5.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
6.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
7.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
Class Champion
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
Class Reserve Champion
birdie - Cefnmoor Legend (SPC-MR1-3024)
3.
birdie - Laire Davinna (SPC-MR1-3026)
4.
Anzkuli - Caron Tarantella (SPC-MR1-3060)
5.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
6.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
7.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
8.
Anzkuli - Carousel's Mafiose (SPC-MR1-3059)
9.
Anzkuli - Casandra (SPC-MR1-3058)
10.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
11.
Anzkuli - Anniina (SPC-MR1-3061)
12.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
13.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
14.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
15.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
Class Reserve Champion
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
3.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
4.
Anzkuli - A.D. Mr Tempest (SPC-SR1-3028)
5.
Sirpa - Aidan V Thrill (SPC-SR1-3077)
6.
Anzkuli - Herbertin Lumous (SPC-SR1-3030)
7.
Anzkuli - EZ Pinocchio (SPC-SR1-3029)
8.
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
9.
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
10.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
11.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
12.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
13.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
14.
birdie - Barlestone Mickey (SPC-SR1-3020)
15.
Anzkuli - Match for Life AD (SPC-SR1-3031)
16.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
Class Champion
Kida - Fern Arianrhod (SPC-MR2-3090)
Class Reserve Champion
birdie - Devils Barbiebird (SPC-MR2-3017)
3.
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
4.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
5.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
6.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
7.
EmmiN. - Huovilan Sametti (SPC-MR2-2728)
8.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2727)
9.
birdie - Moorgate Eboni (SPC-MR2-3016)
10.
birdie - Moonclouds Snow Apple (SPC-MR2-3018)
11.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
12.
EmmiN. - Skölgards Miira (SPC-MR2-2725)
13.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
14.
EmmiN. - Dancing Diva (SPC-MR2-2726)
15.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
16.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
17.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
18.
birdie - Klees Reita (SPC-MR2-3014)
Class Champion
EmmiN. - Charly v.d. Bergdijk (SPC-SR2-3051)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
3.
EmmiN. - Valyrian Draqula (SPC-SR2-3049)
4.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
5.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
6.
Kida - Kernfield Caswallon (SPC-SR2-3091)
7.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
8.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
9.
EmmiN. - Goldenrod Hummingbird (SPC-SR2-3050)
10.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
11.
EmmiN. - Valyrian Warrior (SPC-SR2-3048)
12.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
13.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
14.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
15.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
16.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
17.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
18.
Sirpa - Colli Yn Y Gofod Ion (SPC-SR2-2888)
Class Champion
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
Class Reserve Champion
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
3.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
4.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
5.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
6.
Disa - Celinda (SPC-MR3-2119)
7.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
8.
Disa - Ceallaigh Cassidy (SPC-MR3-2118)
9.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
10.
Disa - Saskia Margaux (SPC-MR3-2617)
11.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
12.
birdie - Fern Navidad (SPC-MR3-3043)
13.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
14.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
15.
Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
Class Champion
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
Class Reserve Champion
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
3.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
4.
birdie - Knockturn Hysteria (SPC-SR3-3025)
5.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
6.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
7.
Sirpa - Emperor Ion (SPC-SR3-3071)
8.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
9.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
10.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)