1. Riding Class R1 -
13/40
2. Riding Class R2 -
11/40
3. Riding Class R3 -
10/40
4. Driving Class R1 -
9/40
5. Driving Class R2 -
15/40
6. Driving Class R3 -
8/40
7. In-Hand Class R1 -
10/40
8. In-Hand Class R2 -
16/40
9. In-Hand Class R3 -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
Show Reserve Champion
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
3. birdie - Brunnby Cherry Cake (SPC-MR1-3010)
4. birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
5. birdie - Fern Navidad (SPC-MR3-3043)
6. Decne - Da Capo Hesperos (SPC-SR2-3035)
7. birdie - Laire Davinna (SPC-MR1-3026)
8. Kida - Crafnant Brython (SPC-SR1-3088)
9. Viveka - Da Capo Socrates (SPC-SR3-3063)
Class Champion
Kida - Crafnant Brython (SPC-SR1-3088)
Class Reserve Champion
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
3.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
4.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
5.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
6.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
7.
Jannica - Pencalow Brynford (SPC-SR1-876)
8.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
9.
Kida - Crafnant Adeon (SPC-SR1-3087)
10.
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
11.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
12.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
13.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
Class Champion
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
Class Reserve Champion
Viveka - Buttercup v. Moons (SPC-MR2-3064)
3.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
4.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
5.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
6.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
7.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
8.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
9.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
10.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
11.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
Class Champion
birdie - Fern Navidad (SPC-MR3-3043)
Class Reserve Champion
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
3.
Julia - Kallan Behitha (SPC-MR3-3042)
4.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
5.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
6.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
7.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
8.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
9.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
10.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
Class Champion
birdie - Brunnby Cherry Cake (SPC-MR1-3010)
Class Reserve Champion
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
3.
birdie - Oakby Athea (SPC-MR1-3023)
4.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
5.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
6.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
7.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
8.
birdie - Moorgate Erin (SPC-MR1-3011)
9.
birdie - Brunnby Sugarberry (SPC-MR1-3009)
Class Champion
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
Class Reserve Champion
birdie - Devils Barbiebird (SPC-MR2-3017)
3.
Jannica - Mooncloud's Dapples (SPC-SR2-2513)
4.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
5.
Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
6.
birdie - Moonclouds Snow Apple (SPC-MR2-3018)
7.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
8.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
9.
Jannica - Mooncloud's Donald (SPC-SR2-2494)
10.
Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
11.
birdie - Klees Reita (SPC-MR2-3014)
12.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
13.
birdie - Moorgate Eboni (SPC-MR2-3016)
14.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
15.
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
Class Champion
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
Class Reserve Champion
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
3.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
4.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
5.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
6.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
7.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
8.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
Class Champion
birdie - Laire Davinna (SPC-MR1-3026)
Class Reserve Champion
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
3.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
4.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
5.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
6.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
7.
birdie - Cefnmoor Legend (SPC-MR1-3024)
8.
Decne - Maldwyn Hael Mell (SPC-MR1-3036)
9.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
10.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
Class Champion
Decne - Da Capo Hesperos (SPC-SR2-3035)
Class Reserve Champion
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
3.
Viveka - Lily’s Little Dreamwinter (SPC-SR2-3067)
4.
Viveka - Lily’s Little Sir Sparkle (SPC-SR2-3066)
5.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
6.
birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
7.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
8.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
9.
Viveka - Playground's The Nutcracker (SPC-SR2-3068)
10.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
11.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
12.
Viveka - Lily’s Little Cinnamon Rose (SPC-MR2-3065)
13.
Decne - Toy's Tiahanna (SPC-MR2-3034)
14.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
15.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
16.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
Class Champion
Viveka - Da Capo Socrates (SPC-SR3-3063)
Class Reserve Champion
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
3.
Viveka - Liljelunds Överraskning (SPC-MR3-3062)
4.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
5.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
6.
Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
7.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
8.
birdie - Knockturn Hysteria (SPC-SR3-3025)
9.
Viveka - Iltamäen Malva (SPC-MR3-2822)
10.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)