1. Open Class M&M Riding, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
40/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
Show Reserve Champion
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
3. felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
4. Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
5. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
6. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
Class Champion
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
Class Reserve Champion
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
3.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
4.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
5.
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
6.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
7.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
8.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
9.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
10.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
11.
Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
12.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
13.
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
14.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
15.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
16.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
17.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
18.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
19.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
20.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
21. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
22. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
23. Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
24. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
25. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
26. Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
27. Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
28. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
29. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
30. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
31. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
32. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
33. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
34. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
35. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
36. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
37. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
38. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
39. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
40. Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
Class Champion
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
Class Reserve Champion
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
3.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
4.
Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
5.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
6.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
7.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
8.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
9.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
10.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
11.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
12.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
13.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
14.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
15.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
16.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
17.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
18.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
19.
Bris - Eldenberry (SPC-SR1-167)
20.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
21. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
22. Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
23. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
24. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
25. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
26. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
27. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
28. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
29. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
30. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
31. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
32. sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
33. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
34. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
35. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
36. Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
37. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
38. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
39. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
40. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
Class Champion
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
Class Reserve Champion
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
3.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
4.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
5.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
6.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
7.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
8.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
9.
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
10.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
11.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
12.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
13.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
14.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
15.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
16.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
17.
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
18.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
19.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
20.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
21. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
22. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
23. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
24. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
25. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
26. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
27. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
28. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
29. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
30. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
31. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
32. Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
33. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
34. Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
35. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
36. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
37. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
38. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
39. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
40. felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
Class Champion
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
Class Reserve Champion
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
3.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
4.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
5.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
6.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
7.
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
8.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
9.
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
10.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
11.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
12.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
13.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
14.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
15.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
16.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
17.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
18.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
19.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
20.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
21. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
22. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
23. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
24. sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
25. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
26. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
27. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
28. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
29. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
30. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
31. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
32. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
33. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
34. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
35. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
36. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
37. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
38. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
39. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
40. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
Class Champion
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
Class Reserve Champion
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
3.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
4.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
5.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
6.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
7.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
8.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
9.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
10.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
11.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
12.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
13.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
14.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
15.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
16.
sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
17.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
18.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
19.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
20.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
21. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
22. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
23. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
24. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
25. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
26. sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
27. Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
28. sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
29. Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
30. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
31. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
32. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
33. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
34. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
35. Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
36. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
37. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
38. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
39. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
40. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
Class Champion
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
Class Reserve Champion
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
3.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
4.
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
5.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
6.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
7.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
8.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
9.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
10.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
11.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
12.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
13.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
14.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
15.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
16.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
17.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
18.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
19.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
20.
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
21. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
22. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
23. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
24. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
25. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
26. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
27. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
28. sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
29. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
30. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
31. Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
32. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
33. Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
34. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
35. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
36. miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
37. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
38. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
39. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
40. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)