1. Riding Class R1 -
17/40
2. Riding Class R2 -
19/40
3. Riding Class R3 -
12/40
4. Driving Class R1 -
22/40
5. Driving Class R2 -
17/40
6. Driving Class R3 -
12/40
7. In-Hand Class R1 -
23/40
8. In-Hand Class R2 -
20/40
9. In-Hand Class R3 -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
Show Reserve Champion
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
3. TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
4. Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
5. Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
6. Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
7. Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
8. Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
9. Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
Class Champion
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Hopewood Fair Fiona (SPC-MR1-2805)
3.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
4.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
5.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
6.
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
7.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
8.
birdie - Kernfield Locksley (SPC-SR1-3021)
9.
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
10.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
11.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
12.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
13.
birdie - Barlestone Mickey (SPC-SR1-3020)
14.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
15.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
16.
birdie - Brunnby Brightglow (SPC-SR1-3022)
17.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
Class Champion
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
Class Reserve Champion
birdie - Devils Barbiebird (SPC-MR2-3017)
3.
TuuliaT. - HH’s El Diamante (SPC-MR2-2939)
4.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
5.
Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
6.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
7.
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
8.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
9.
birdie - Moorgate Eboni (SPC-MR2-3016)
10.
Emmy - Bella Violetta KS (SPC-MR2-2951)
11.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
12.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
13.
birdie - Moonclouds Snow Apple (SPC-MR2-3018)
14.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
15.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
16.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
17.
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
18.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
19.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
Class Champion
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
Class Reserve Champion
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
3.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
4.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
5.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
6.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
7.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
8.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
9.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
10.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
11.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
12.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
Class Champion
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
Class Reserve Champion
Anzkuli - Speckled Boy (SPC-SR1-3037)
3.
Jere - Huarwar (SPC-SR1-2548)
4.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
5.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
6.
Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
7.
Jere - Prothro 555 (SPC-SR1-2994)
8.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
9.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
10.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
11.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
12.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
13.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
14.
Anzkuli - Plata de Flecha (SPC-SR1-3038)
15.
Anzkuli - White Warrior (SPC-SR1-3040)
16.
Anzkuli - Golden Ice (SPC-SR1-3039)
17.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
18.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
19.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
20.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
21. Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
22. Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
Class Champion
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
Class Reserve Champion
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
3.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
4.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
5.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
6.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
7.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
8.
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3005)
9.
TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
10.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
11.
birdie - Klees Glandwr (SPC-SR2-3008)
12.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
13.
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3019)
14.
TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
15.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
16.
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
17.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-3015)
Class Champion
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
Class Reserve Champion
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
3.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
4.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
5.
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
6.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
7.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
8.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
9.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
10.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
11.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
12.
birdie - Knockturn Hysteria (SPC-SR3-3025)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
Class Reserve Champion
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
3.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
4.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
5.
Anzkuli - Herbertin Lumous (SPC-SR1-3030)
6.
TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
7.
Huliuli - Pandemonium (SPC-SR1-3041)
8.
Anzkuli - EZ Pinocchio (SPC-SR1-3029)
9.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
10.
Anzkuli - A.D. Mr Tempest (SPC-SR1-3028)
11.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
12.
birdie - Cefnmoor Legend (SPC-MR1-3024)
13.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
14.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
15.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
16.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
17.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
18.
Anzkuli - Match for Life AD (SPC-SR1-3031)
19.
birdie - Laire Davinna (SPC-MR1-3026)
20.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
21. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
22. Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
23. Decne - Maldwyn Hael Mell (SPC-MR1-3036)
Class Champion
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
3.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
4.
TuuliaT. - Ceiriosen Villetta Rose (SPC-MR2-2935)
5.
birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
6.
TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
7.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
8.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
9.
TuuliaT. - Ceiriosen Rosalind (SPC-MR2-2936)
10.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
11.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
12.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
13.
TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
14.
Decne - Da Capo Hesperos (SPC-SR2-3035)
15.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
16.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
17.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
18.
Sirpa - Colli Yn Y Gofod Ion (SPC-SR2-2888)
19.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
20.
Decne - Toy's Tiahanna (SPC-MR2-3034)
Class Champion
Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
Class Reserve Champion
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
3.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
4.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
5.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
6.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
7.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
8.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
9.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
10.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
11.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)