1. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
16/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
13/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
12/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
13/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
Show Reserve Champion
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
3. Sirpa - Hetty Ion (SPC-MR2-2870)
4. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
5. Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
6. Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
Class Champion
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
Class Reserve Champion
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
3.
Decne - Maldwyn Hael Mell (SPC-MR1-3036)
4.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
5.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
6.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
7.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
8.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
9.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
10.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
11.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
12.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
13.
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
Class Champion
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
Class Reserve Champion
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
3.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
4.
Anzkuli - Herbertin Lumous (SPC-SR1-3030)
5.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
6.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
7.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
8.
Anzkuli - EZ Pinocchio (SPC-SR1-3029)
9.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
10.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
11.
Anzkuli - A.D. Mr Tempest (SPC-SR1-3028)
12.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
13.
Anzkuli - Match for Life AD (SPC-SR1-3031)
14.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
15.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
16.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
Class Champion
Sirpa - Hetty Ion (SPC-MR2-2870)
Class Reserve Champion
birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
3.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
4.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
5.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
6.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
7.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
8.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
9.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
10.
Decne - Toy's Tiahanna (SPC-MR2-3034)
11.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
12.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
13.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
Class Champion
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
Class Reserve Champion
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
3.
Decne - Da Capo Hesperos (SPC-SR2-3035)
4.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
5.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
6.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
7.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
8.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
9.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
10.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
11.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
12.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
13.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
14.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
15.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
Class Champion
Anzkuli - Luxory (SPC-MR3-3027)
Class Reserve Champion
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
3.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
4.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
5.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
6.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
7.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
8.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
9.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
10.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
11.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
12.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
Class Champion
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
Class Reserve Champion
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
3.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
4.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
5.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
6.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
7.
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
8.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
9.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
10.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
11.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
12.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
13.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)