1. Riding Class R1 -
17/40
2. Riding Class R2 -
16/40
3. Riding Class R3 -
15/40
4. Driving Class R1 -
14/40
5. Driving Class R2 -
17/40
6. Driving Class R3 -
10/40
7. In-Hand Class R1 -
18/40
8. In-Hand Class R2 -
18/40
9. In-Hand Class R3 -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
Show Reserve Champion
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
3. TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
4. Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
5. Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
6. Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
7. Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
8. Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
9. Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
Class Reserve Champion
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
3.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
4.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
5.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
6.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
7.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
8.
TuuliaT. - Hopewood Fair Fiona (SPC-MR1-2805)
9.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
10.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
11.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
12.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
13.
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
14.
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
15.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
16.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
17.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
Class Champion
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
Class Reserve Champion
Hazel - Vinhan Dawnlight (SPC-MR2-3032)
3.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
4.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
5.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
6.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
7.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
8.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
9.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
10.
TuuliaT. - HH’s El Diamante (SPC-MR2-2939)
11.
Sirpa - Hetty Ion (SPC-MR2-2870)
12.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
13.
birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
14.
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
15.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
16.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
Class Champion
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
Class Reserve Champion
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
3.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
4.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
5.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
6.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
7.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
8.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
9.
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
10.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
11.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
12.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
13.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
14.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
15.
Hazel - Lancelot (SPC-SR3-3033)
Class Champion
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
Class Reserve Champion
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
3.
birdie - Moorgate Erin (SPC-MR1-3011)
4.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
5.
birdie - Brunnby Cherry Cake (SPC-MR1-3010)
6.
birdie - Oakby Athea (SPC-MR1-3023)
7.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
8.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
9.
birdie - Brunnby Sugarberry (SPC-MR1-3009)
10.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
11.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
12.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
13.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
14.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
Class Champion
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
Class Reserve Champion
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
3.
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
4.
birdie - Moonclouds Snow Apple (SPC-MR2-3018)
5.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
6.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
7.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
8.
TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
9.
birdie - Devils Barbiebird (SPC-MR2-3017)
10.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
11.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
12.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
13.
birdie - Moorgate Eboni (SPC-MR2-3016)
14.
TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
15.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
16.
birdie - Klees Reita (SPC-MR2-3014)
17.
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
Class Champion
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
Class Reserve Champion
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
3.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
4.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
5.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
6.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
7.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
8.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
9.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
10.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
Class Champion
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
3.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
4.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
5.
birdie - Laire Davinna (SPC-MR1-3026)
6.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
7.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
8.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
9.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
10.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
11.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
12.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
13.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
14.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
15.
birdie - Cefnmoor Legend (SPC-MR1-3024)
16.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
17.
Decne - Maldwyn Hael Mell (SPC-MR1-3036)
18.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
Class Champion
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
3.
Decne - Toy's Tiahanna (SPC-MR2-3034)
4.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
5.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
6.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
7.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
8.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
9.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
10.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
11.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
12.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
13.
TuuliaT. - Ceiriosen Rosalind (SPC-MR2-2936)
14.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
15.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
16.
TuuliaT. - Ceiriosen Villetta Rose (SPC-MR2-2935)
17.
Decne - Da Capo Hesperos (SPC-SR2-3035)
18.
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
Class Champion
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
Class Reserve Champion
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
3.
birdie - Knockturn Hysteria (SPC-SR3-3025)
4.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
5.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
6.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
7.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
8.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
9.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
10.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)