1. Riding Class R1, tammat -
13/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
13/40
3. Riding Class R2, tammat -
17/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. Riding Class R3, tammat -
10/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
12/40
7. Driving Class R1, tammat -
15/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
9. Driving Class R2, tammat -
13/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
10/40
11. Driving Class R3, tammat -
8/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
8/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
10/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
11/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
12/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
14/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
8/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
9/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
Show Reserve Champion
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
3. Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
4. Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
5. Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
6. Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
7. birdie - Laire Davinna (SPC-MR1-3026)
8. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
9. Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
10. Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
11. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
12. Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
13. Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
14. Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
15. Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
16. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
17. Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
18. Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
Class Reserve Champion
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
3.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
4.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
5.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
6.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
7.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
8.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
9.
birdie - Talmine vom Klee (SPC-MR1-3004)
10.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
11.
Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
12.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
13.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
Class Champion
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
Class Reserve Champion
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
3.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
4.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
5.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
6.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
7.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
8.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
9.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
10.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
11.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
12.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
13.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
Class Champion
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
Class Reserve Champion
Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
3.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
4.
Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
5.
birdie - Kernfield Cherise (SPC-MR2-3007)
6.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
7.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
8.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
9.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
10.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
11.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
12.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
13.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
14.
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
15.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
16.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
17.
birdie - Klees Minota (SPC-MR2-3006)
Class Champion
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
Class Reserve Champion
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
3.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
4.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
5.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
6.
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
7.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
8.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
9.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
10.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
11.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
12.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
13.
Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
14.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
15.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
16.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
Class Champion
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Reserve Champion
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
3.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
4.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
5.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
6.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
7.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
8.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
9.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
10.
birdie - Brunnby Double Trouble (SPC-MR3-3013)
Class Champion
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Reserve Champion
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
3.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
4.
birdie - Fern Farewell (SPC-SR3-3012)
5.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
6.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
7.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
8.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
9.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
10.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
11.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
12.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
Class Reserve Champion
Jere - Glesni (SPC-MR1-2983)
3.
Jere - Dwynwen (SPC-MR1-2982)
4.
birdie - Brunnby Sugarberry (SPC-MR1-3009)
5.
birdie - Oakby Athea (SPC-MR1-3023)
6.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
7.
birdie - Moorgate Erin (SPC-MR1-3011)
8.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
9.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
10.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
11.
birdie - Brunnby Cherry Cake (SPC-MR1-3010)
12.
Jere - Teleri 555 (SPC-MR1-2981)
13.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
14.
Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
15.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
Class Champion
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
Class Reserve Champion
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
3.
Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
4.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
5.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
6.
Jere - Huarwar (SPC-SR1-2548)
7.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
8.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
9.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
10.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
11.
Jere - Prothro 555 (SPC-SR1-2994)
12.
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
13.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
14.
Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
Class Champion
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
Class Reserve Champion
birdie - Klees Reita (SPC-MR2-3014)
3.
birdie - Devils Barbiebird (SPC-MR2-3017)
4.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
5.
birdie - Moonclouds Snow Apple (SPC-MR2-3018)
6.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
7.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
8.
birdie - Moorgate Eboni (SPC-MR2-3016)
9.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
10.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
11.
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
12.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
13.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
Class Champion
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
Class Reserve Champion
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
3.
birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
4.
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3005)
5.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-3015)
6.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
7.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
8.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
9.
birdie - Klees Glandwr (SPC-SR2-3008)
10.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
Class Champion
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
3.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
4.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
5.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
6.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
7.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
8.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
Class Champion
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
Class Reserve Champion
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
3.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
4.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
5.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
6.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
7.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
8.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
Class Champion
birdie - Laire Davinna (SPC-MR1-3026)
Class Reserve Champion
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
3.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
4.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
5.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
6.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
7.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
8.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
9.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
10.
birdie - Cefnmoor Legend (SPC-MR1-3024)
Class Champion
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
Class Reserve Champion
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
3.
birdie - Kernfield Locksley (SPC-SR1-3021)
4.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
5.
birdie - Brunnby Brightglow (SPC-SR1-3022)
6.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
7.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
8.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
9.
birdie - Barlestone Mickey (SPC-SR1-3020)
10.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
11.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
Class Champion
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
3.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
4.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
5.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
6.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
7.
Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
8.
Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
9.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
10.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
11.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
12.
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
Class Champion
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
Class Reserve Champion
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
3.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
4.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
5.
Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
6.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
7.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
8.
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
9.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
10.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
11.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
12.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
13.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
14.
birdie - Klees Ales (SPC-SR2-3019)
Class Champion
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
Class Reserve Champion
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
3.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
4.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
5.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
6.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
7.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
8.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
Class Champion
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
Class Reserve Champion
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
3.
birdie - Knockturn Hysteria (SPC-SR3-3025)
4.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
5.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
6.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
7.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
8.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
9.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)