1. Riding Class R1, tammat -
40/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. Riding Class R2, tammat -
40/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. Riding Class R3, tammat -
31/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
30/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
Show Reserve Champion
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
3. elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
4. Creimeide - Delicate Rhubarb Pie (SPC-MR3-1199)
5. Dimma - Claridge Caoilfhionn (SPC-MR2-684)
6. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Class Champion
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
Class Reserve Champion
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
3.
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
4.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
5.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
6.
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
7.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
8.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
9.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
10.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
11.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
12.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
13.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
14.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
15.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
16.
Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
17.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
18.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
19.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
20.
Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
21. Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
22. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
23. elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
24. Creimeide - Vehkakorven Delwyn (SPC-MR1-1198)
25. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
26. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
27. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
28. Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
29. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
30. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
31. sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
32. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
33. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
34. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
35. elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
36. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
37. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
38. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
39. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
40. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
Class Champion
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Class Reserve Champion
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
3.
Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
4.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
5.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
6.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
7.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
8.
elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
9.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
10.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
11.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
12.
sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
13.
Bris - Eldenberry (SPC-SR1-167)
14.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
15.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
16.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
17.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
18.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
19.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
20.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
21. sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
22. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
23. Creimeide - Pencalow Fardo (SPC-SR1-1204)
24. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
25. sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
26. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
27. Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
28. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
29. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
30. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
31. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
32. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
33. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
34. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
35. elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
36. elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
37. Creimeide - Rhewllyd Fflarne (SPC-SR1-1203)
38. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
39. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
40. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
Class Champion
Dimma - Claridge Caoilfhionn (SPC-MR2-684)
Class Reserve Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
3.
Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
4.
Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
5.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
6.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
7.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
8.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
9.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
10.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
11.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
12.
sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
13.
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
14.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
15.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
16.
sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
17.
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
18.
elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
19.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
20.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
21. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
22. Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
23. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
24. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
25. Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
26. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
27. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
28. sandi - Viherniityn Serena (SPC-MR2-119)
29. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
30. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
31. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
32. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
33. Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
34. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
35. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
36. Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
37. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
38. sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
39. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
40. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
Class Champion
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
Class Reserve Champion
Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
3.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
4.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
5.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
6.
Creimeide - Elfen Porrelth (SPC-SR2-1205)
7.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
8.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
9.
sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
10.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
11.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
12.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
13.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
14.
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
15.
Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
16.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
17.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
18.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
19.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
20.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
21. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
22. Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
23. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
24. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
25. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
26. sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
27. Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
28. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
29. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
30. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
31. Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
32. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
33. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
34. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
35. elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
36. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
37. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
38. Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
39. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
40. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
Class Champion
Creimeide - Delicate Rhubarb Pie (SPC-MR3-1199)
Class Reserve Champion
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
3.
Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
4.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
5.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
6.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
7.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
8.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
9.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
10.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
11.
sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
12.
Kida - Charleroi Snow Carol (SPC-MR3-594)
13.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
14.
sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
15.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
16.
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
17.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
18.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
19.
Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
20.
Kida - Norfolk Sacnite (SPC-MR3-591)
21. Creimeide - Delicate Cadre Noir (SPC-MR3-1200)
22. Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
23. Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
24. sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
25. Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
26. Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
27. Kida - Melksham Ireland (SPC-MR3-590)
28. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
29. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
30. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
31. sandi - Hallapuro's Designer (SPC-MR3-461)
Class Champion
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
Class Reserve Champion
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
3.
sandi - Taffynerd Random (SPC-SR3-413)
4.
sandi - TZ Regentanz (SPC-SR3-380)
5.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
6.
Kida - Dawnfrost Hasufel (SPC-SR3-584)
7.
sandi - Heart of Night's Full of Silver (SPC-SR3-424)
8.
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
9.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
10.
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
11.
Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
12.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
13.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
14.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
15.
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
16.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
17.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
18.
Pierre - Macdye Dizzee (SPC-SR3-1213)
19.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
20.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
21. Dimma - Claridge Jonatan (SPC-SR3-623)
22. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
23. Kida - Cranebergs Hilton (SPC-SR3-582)
24. Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
25. Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
26. Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
27. Creimeide - Doppelganger Arr (SPC-SR3-1201)
28. sandi - Heart of Night Has a Criminal (SPC-SR3-414)
29. Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
30. Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)