1. Riding Class R2, tammat -
27/40
2. Riding Class R2, orit&ruunat -
22/40
3. Driving Class R2, tammat -
17/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
6. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
21/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
Show Reserve Champion
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
3. Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
4. Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
5. Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
6. Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
Class Champion
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
Class Reserve Champion
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
3.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
4.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
5.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
6.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
7.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
8.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
9.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
10.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
11.
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
12.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
13.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
14.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
15.
Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
16.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
17.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
18.
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
19.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
20.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
21. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
22. Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
23. birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
24. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
25. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
26. Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
27. Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
Class Champion
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Ergwilf Rewa (SPC-SR2-2860)
3.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
4.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
5.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
6.
Meeri N. - Rheinallt Snilli (SPC-SR2-2861)
7.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
8.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
9.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
10.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
11.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
12.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
13.
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
14.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
15.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
16.
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
17.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
18.
Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
19.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
20.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
21. Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
22. Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
Class Champion
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
Class Reserve Champion
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
3.
Meeri N. - Lily's Little Winter Sparkle (SPC-MR2-2853)
4.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
5.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
6.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
7.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
8.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
9.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
10.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
11.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
12.
Meeri N. - Raspberry Waffle (SPC-MR2-2854)
13.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
14.
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
15.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
16.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
17.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
Class Champion
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
3.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
4.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
5.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
6.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
7.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
8.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
9.
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
10.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
11.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
12.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
13.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
14.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
15.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
16.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
Class Champion
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
Class Reserve Champion
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
3.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
4.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
5.
Meeri N. - Huovilan Mimosa (SPC-MR2-2858)
6.
Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
7.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
8.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
9.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
10.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
11.
Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
12.
Meeri N. - Snilli Kismet (SPC-MR2-2857)
13.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
14.
Meeri N. - Huvin Cherry Berry (SPC-MR2-2856)
15.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
16.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
17.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
18.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
19.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
20.
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
Class Champion
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
Class Reserve Champion
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
3.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
4.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
5.
Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
6.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
7.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
8.
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
9.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
10.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
11.
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
12.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
13.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
14.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
15.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
16.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
17.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
18.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
19.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
20.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
21. Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)