1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Driving Class R1, tammat -
13/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
14/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
Show Reserve Champion
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
3. Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
4. Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
5. Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
6. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
Class Champion
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
Class Reserve Champion
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
3.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
4.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
5.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
6.
Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
7.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
8.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
9.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
10.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
11.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
12.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
13.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
14.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
15.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
16.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
17.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
18.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
19.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
3.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
4.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
5.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
6.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
7.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
8.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
9.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
10.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
11.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
12.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
13.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
14.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
15.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
16.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
17.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
18.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
19.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
20.
Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
Class Reserve Champion
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
3.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
4.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
5.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
6.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
7.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
8.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
9.
Meeri N. - Merialeth Rewa (SPC-MR1-2855)
10.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
11.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
12.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
13.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
Class Champion
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
Class Reserve Champion
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
3.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
4.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
5.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
6.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
7.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
8.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
9.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
10.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
11.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
12.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
13.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
14.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
15.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
Class Champion
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
3.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
4.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
5.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
6.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
7.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
8.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
9.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
10.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
11.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
12.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
13.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
14.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
Class Champion
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
Class Reserve Champion
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
3.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
4.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
5.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
6.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
7.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
8.
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
9.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
10.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
11.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
12.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
13.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
14.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)