1. Open Class M&M Riding, tammat -
27/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
23/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
19/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
21/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
21/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
26/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
Show Reserve Champion
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
3. Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
4. Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
5. Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
6. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
Class Reserve Champion
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
3.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
4.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
5.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
6.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
7.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
8.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
9.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
10.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
11.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
12.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
13.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
14.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
15.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
16.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
17.
Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
18.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
19.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
20.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
21. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
22. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
23. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
24. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
25. birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
26. Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
27. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
Class Champion
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
Class Reserve Champion
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
3.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
4.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
5.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
6.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
7.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
8.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
9.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
10.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
11.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
12.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
13.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
14.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
15.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
16.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
17.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
18.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
19.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
20.
Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
21. Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
22. Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
23. Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
Class Champion
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
Class Reserve Champion
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
3.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
4.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
5.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
6.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
7.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
8.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
9.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
10.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
11.
Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
12.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
13.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
14.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
15.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
16.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
17.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
18.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
19.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
Class Champion
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
Class Reserve Champion
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
3.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
4.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
5.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
6.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
7.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
8.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
9.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
10.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
11.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
12.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
13.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
14.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
15.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
16.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
17.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
18.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
19.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
20.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
21. Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
Class Champion
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
Class Reserve Champion
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
3.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
4.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
5.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
6.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
7.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
8.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
9.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
10.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
11.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
12.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
13.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
14.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
15.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
16.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
17.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
18.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
19.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
20.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
21. Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
3.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
4.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
5.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
6.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
7.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
8.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
9.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
10.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
11.
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
12.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
13.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
14.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
15.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
16.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
17.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
18.
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
19.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
20.
Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
21. birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
22. Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
23. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
24. Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
25. birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
26. Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)