1. Riding Class R1, tammat -
23/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
26/40
3. Riding Class R2, tammat -
27/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
20/40
5. Riding Class R3, tammat -
13/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
12/40
7. Driving Class R1, tammat -
13/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
16/40
9. Driving Class R2, tammat -
19/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
11. Driving Class R3, tammat -
9/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
12/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
16/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
20/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
14/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
Show Reserve Champion
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
3. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
4. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
5. Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
6. Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
7. Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
8. Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
9. VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
10. Ireth - Catspeak Dei (SPC-MR2-2907)
11. Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
12. Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
13. Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
14. Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
15. Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
16. Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
17. jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
18. Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
Class Reserve Champion
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
3.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
4.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
5.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
6.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
7.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
8.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
9.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
10.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
11.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
12.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
13.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
14.
Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
15.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
16.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
17.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
18.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
19.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
20.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
21. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
22. jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
23. jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
Class Champion
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
Class Reserve Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
3.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
4.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
5.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
6.
jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
7.
Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
8.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
9.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
10.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
11.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
12.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
13.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
14.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
15.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
16.
Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
17.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
18.
Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
19.
Ireth - Aidan High Elghe (SPC-SR1-2915)
20.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
21. Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
22. Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
23. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
24. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
25. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
26. jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
Class Champion
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
Class Reserve Champion
jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
3.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
4.
Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
5.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
6.
jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
7.
Ireth - Hunajanami (SPC-MR2-2906)
8.
Ireth - Március Caroline (SPC-MR2-2905)
9.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
10.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
11.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
12.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
13.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
14.
Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
15.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
16.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
17.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
18.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
19.
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
20.
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
21. Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
22. Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
23. Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
24. jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
25. Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
26. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
27. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
Class Champion
jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
Class Reserve Champion
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
3.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
4.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
5.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
6.
jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
7.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
8.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
9.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
10.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
11.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
12.
Ireth - Viisikon Cookie Monster (SPC-SR2-2904)
13.
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
14.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
15.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
16.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
17.
Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
18.
jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
19.
jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
20.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
Class Champion
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
Class Reserve Champion
Ireth - Truen ABG (SPC-MR3-2916)
3.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
4.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
5.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
6.
jabberjinx - Harlequin Cinnamon Moon (SPC-MR3-2781)
7.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
8.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
9.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
10.
jabberjinx - Harlequin Ginger Pops (SPC-MR3-2780)
11.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
12.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
13.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
Class Champion
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
Class Reserve Champion
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
3.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
4.
jabberjinx - Harlequin Luscious Nox (SPC-SR3-2779)
5.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
6.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
7.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
8.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
9.
Ireth - Chaux du Noir (SPC-SR3-2913)
10.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
11.
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
12.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
Class Champion
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Reserve Champion
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
3.
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
4.
Ireth - Namys Brisen Ceirios (SPC-MR1-2758)
5.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
6.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
7.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
8.
Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
9.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
10.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
11.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
12.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
13.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
Class Champion
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
Class Reserve Champion
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
3.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
4.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
5.
jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
6.
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
7.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
8.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
9.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
10.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
11.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
12.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
13.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
14.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
15.
Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
16.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
Class Champion
Ireth - Catspeak Dei (SPC-MR2-2907)
Class Reserve Champion
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
3.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
4.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
5.
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
6.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
7.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
8.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
9.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
10.
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
11.
Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
12.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
13.
Ireth - Namys Crystin (SPC-MR2-2809)
14.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
15.
Ireth - Delisja v.d. Zanneshof (SPC-MR2-2910)
16.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
17.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
18.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
19.
Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
Class Champion
Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
Class Reserve Champion
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
3.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
4.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
5.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
6.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
7.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
8.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
9.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
10.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
11.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
12.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
13.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
14.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
15.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
Class Champion
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
3.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
4.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
5.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
6.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
7.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
8.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
9.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
Class Champion
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
Class Reserve Champion
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
3.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
4.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
5.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
6.
Jannica - Claridge Joachim (SPC-SR3-1986)
7.
Jannica - Bruno von Dows (SPC-SR3-1978)
8.
Jannica - Tyson B (SPC-SR3-1165)
9.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
10.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
11.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
12.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
Class Champion
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
Class Reserve Champion
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
3.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
4.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
5.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
6.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
7.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
8.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
9.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
10.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
11.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
12.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
13.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
14.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
15.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
16.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
17.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
Class Champion
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
Class Reserve Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
3.
Ireth - Spartan von Dows (SPC-SR1-2912)
4.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
5.
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
6.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
7.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
8.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
9.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
10.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
11.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
12.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
13.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
14.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
15.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
16.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
Class Champion
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
Class Reserve Champion
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
3.
Ireth - Katastrofin Odelia (SPC-MR2-2909)
4.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
5.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
6.
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
7.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
8.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
9.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
10.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
11.
Ireth - Addicted To You (SPC-MR2-2908)
12.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
13.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
14.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
15.
Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
16.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
17.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
18.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
19.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
20.
Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
Class Champion
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
3.
Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
4.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
5.
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
6.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
7.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
8.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
9.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
10.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
11.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
12.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
13.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
14.
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
15.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
16.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
17.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
18.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
19.
Ireth - Lodewijk (SPC-SR2-2911)
20.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
Class Champion
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Reserve Champion
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
3.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
4.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
5.
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
6.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
7.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
8.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
9.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
10.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
11.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
12.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
13.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
14.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
Class Champion
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
Class Reserve Champion
Ireth - Banjab Yemn (SPC-SR3-2914)
3.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
4.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
5.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
6.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
7.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
8.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
9.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
10.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)