1. Riding Class R1 -
34/40
2. Riding Class R2 -
37/40
3. Riding Class R3 -
12/40
4. Driving Class R1 -
24/40
5. Driving Class R2 -
27/40
6. Driving Class R3 -
10/40
7. In-Hand Class R1 -
27/40
8. In-Hand Class R2 -
30/40
9. In-Hand Class R3 -
15/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
Show Reserve Champion
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
3. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
4. Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
5. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
6. Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
7. Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
8. birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
9. Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
Class Champion
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
Class Reserve Champion
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
3.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
4.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
5.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
6.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
7.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
8.
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
9.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
10.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
11.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
12.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
13.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
14.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
15.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
16.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
17.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
18.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
19.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
20.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
21. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
22. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
23. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
24. Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
25. Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
26. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
27. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
28. birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
29. Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
30. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
31. Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
32. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
33. Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
34. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
Class Reserve Champion
Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
3.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
4.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
5.
Shannon. - Pencalow Topaz (SPC-SR2-2149)
6.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
7.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
8.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
9.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
10.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
11.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
12.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
13.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
14.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
15.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
16.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
17.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
18.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
19.
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
20.
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
21. Ireth - Március Caroline (SPC-MR2-2905)
22. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
23. Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
24. Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
25. Ireth - Hunajanami (SPC-MR2-2906)
26. Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
27. Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
28. Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
29. Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
30. Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
31. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
32. Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
33. Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
34. Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
35. Ireth - Viisikon Cookie Monster (SPC-SR2-2904)
36. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
37. Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Champion
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
3.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
4.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
5.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
6.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
7.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
8.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
9.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
10.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
11.
Ireth - Truen ABG (SPC-MR3-2916)
12.
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
Class Champion
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
3.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
4.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
5.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
6.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
7.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
8.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
9.
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
10.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
11.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
12.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
13.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
14.
Ireth - Aidan Syrup Temple (SPC-MR1-2917)
15.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
16.
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
17.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
18.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
19.
Katy - Cefnmoor Doireann (SPC-MR1-2473)
20.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
21. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
22. Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
23. birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
24. Ireth - Namys Brisen Ceirios (SPC-MR1-2758)
Class Champion
Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
Class Reserve Champion
Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
3.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
4.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
5.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
6.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
7.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
8.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
9.
Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
10.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
11.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
12.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
13.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
14.
Ireth - Catspeak Dei (SPC-MR2-2907)
15.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
16.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
17.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
18.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
19.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
20.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
21. Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
22. Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
23. Ireth - Namys Crystin (SPC-MR2-2809)
24. Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
25. Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
26. Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
27. Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
Class Champion
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
Class Reserve Champion
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
3.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
4.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
5.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
6.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
7.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
8.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
9.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
10.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
Class Champion
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
3.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
4.
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
5.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
6.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
7.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
8.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
9.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
10.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
11.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
12.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
13.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
14.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
15.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
16.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
17.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
18.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
19.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
20.
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
21. Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
22. Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
23. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
24. Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
25. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
26. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
27. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
Class Champion
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
3.
Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
4.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
5.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
6.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
7.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
8.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
9.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
10.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
11.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
12.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
13.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
14.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
15.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
16.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
17.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
18.
Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
19.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
20.
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
21. Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
22. Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
23. Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
24. Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
25. Shannon. - Maldwyn Gwess (SPC-MR2-2344)
26. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
27. Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
28. Ireth - Addicted To You (SPC-MR2-2908)
29. Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
30. Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
Class Champion
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Reserve Champion
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
3.
Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
4.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
5.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
6.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
7.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
8.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
9.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
10.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
11.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
12.
Ireth - Banjab Yemn (SPC-SR3-2914)
13.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
14.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
15.
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)