1. Riding Class R1, tammat -
40/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. Riding Class R2, tammat -
40/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. Riding Class R3, tammat -
25/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
27/40
7. Driving Class R1, tammat -
40/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
40/40
9. Driving Class R2, tammat -
40/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
40/40
11. Driving Class R3, tammat -
14/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
13/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
36/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
40/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
40/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
19/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
Show Reserve Champion
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
3. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
4. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
5. Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
6. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
7. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
8. Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
9. elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
10. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
11. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
12. Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
13. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
14. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
15. Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
16. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
17. Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
18. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Class Champion
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
Class Reserve Champion
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
3.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
4.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
5.
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
6.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
7.
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
8.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
9.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
10.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
11.
sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
12.
Ally - Wynflaeth Zelda (SPC-MR1-1026)
13.
elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
14.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
15.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
16.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
17.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
18.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
19.
Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
20.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
21. Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
22. elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
23. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
24. Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
25. sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
26. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
27. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
28. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
29. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
30. Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
31. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
32. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
33. Ally - Marvel Gamora (SPC-MR1-263)
34. sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
35. Creimeide - Vehkakorven Delwyn (SPC-MR1-1198)
36. Ally - Godeliff's Goldevia (SPC-MR1-512)
37. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
38. elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
39. Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
40. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
Class Champion
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
3.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
4.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
5.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
6.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
7.
Dimma - Claridge Fluffy Ambience (SPC-SR1-638)
8.
sandi - Villiruusun Fleimur (SPC-SR1-19)
9.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
10.
Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
11.
Bris - Eldenberry (SPC-SR1-167)
12.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
13.
sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
14.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
15.
Ally - Kingsleyhills Zachariah (SPC-SR1-510)
16.
Creimeide - Rhewllyd Fflarne (SPC-SR1-1203)
17.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
18.
Ally - Mawr Marchog (SPC-SR1-382)
19.
Dimma - Claridge Roderick (SPC-SR1-639)
20.
Creimeide - Pencalow Fardo (SPC-SR1-1204)
21. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
22. elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
23. Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
24. Ally - Nerywick Jellybean (SPC-SR1-83)
25. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
26. elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
27. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
28. Ally - Aetherwine Alcott (SPC-SR1-41)
29. Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
30. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
31. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
32. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
33. Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
34. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
35. elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
36. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
37. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
38. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
39. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
40. sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
Class Champion
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Class Reserve Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
3.
Dimma - Claridge Caoilfhionn (SPC-MR2-684)
4.
sandi - Anfarwol Angel Aur (SPC-MR2-282)
5.
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
6.
Dimma - Melanie v. Moons (SPC-MR2-667)
7.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
8.
Leandra - Sinead Dei (SPC-MR2-936)
9.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
10.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
11.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
12.
Dimma - VU Cinderella (SPC-MR2-683)
13.
Leandra - Cedion Addiena (SPC-MR2-922)
14.
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
15.
sandi - Viherniityn Serena (SPC-MR2-119)
16.
Omppu - KW Jestina II (SPC-MR2-28)
17.
Dimma - Llinos 5594 (SPC-MR2-682)
18.
Ally - Prima Ballerina Dawn (SPC-MR2-35)
19.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
20.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
21. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
22. Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
23. Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
24. Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
25. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
26. miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
27. Ireth - Nerywick Cuddle Monster (SPC-MR2-1030)
28. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
29. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
30. Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
31. Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
32. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
33. Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
34. Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
35. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
36. sandi - Anfarwol Brenhines y Galon (SPC-MR2-285)
37. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
38. Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
39. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
40. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
Class Champion
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
3.
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
4.
sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
5.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
6.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
7.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
8.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
9.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
10.
Omppu - Zack Dawn (SPC-SR2-574)
11.
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
12.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
13.
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
14.
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
15.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
16.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
17.
Leandra - Idya Ignus (SPC-SR2-310)
18.
Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
19.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
20.
Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
21. Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
22. Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
23. Ally - Anfarwol Buckan (SPC-SR2-716)
24. Ally - A.D. Blackrock (SPC-SR2-821)
25. Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
26. sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
27. Ally - Swanford Mr. Bojangles (SPC-SR2-14)
28. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
29. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
30. Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
31. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
32. Omppu - KW Fiasko Yates (SPC-SR2-5)
33. Creimeide - Elfen Porrelth (SPC-SR2-1205)
34. Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
35. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
36. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
37. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
38. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
39. Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
40. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
Class Champion
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
Class Reserve Champion
Creimeide - Delicate Rhubarb Pie (SPC-MR3-1199)
3.
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
4.
Kida - Dawnfrost Navy Blue (SPC-MR3-598)
5.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
6.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
7.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
8.
Ally - Swandale Roseheart (SPC-MR3-819)
9.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
10.
Kida - Norfolk Sacnite (SPC-MR3-591)
11.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
12.
Creimeide - Delicate Cadre Noir (SPC-MR3-1200)
13.
sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
14.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
15.
sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
16.
sandi - Hallapuro's Designer (SPC-MR3-461)
17.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
18.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
19.
Ally - Swandale Tamara (SPC-MR3-818)
20.
Kida - Melksham Ireland (SPC-MR3-590)
21. Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
22. Kida - Charleroi Snow Carol (SPC-MR3-594)
23. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
24. sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
25. Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
Class Champion
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
3.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
4.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
5.
Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
6.
Kida - Cranebergs Hilton (SPC-SR3-582)
7.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
8.
Creimeide - Doppelganger Arr (SPC-SR3-1201)
9.
Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
10.
sandi - TZ Regentanz (SPC-SR3-380)
11.
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
12.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
13.
Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
14.
Kida - Checkmate Avenue (SPC-SR3-581)
15.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
16.
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
17.
sandi - Taffynerd Random (SPC-SR3-413)
18.
Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
19.
Kida - Dawnfrost Hasufel (SPC-SR3-584)
20.
sandi - Heart of Night's Full of Silver (SPC-SR3-424)
21. Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)
22. Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
23. Ally - Dawnfrost Hickory (SPC-SR3-726)
24. Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
25. Kida - Dawnfrost Cremello (SPC-SR3-583)
26. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
27. sandi - Heart of Night Has a Criminal (SPC-SR3-414)
Class Champion
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
Class Reserve Champion
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
3.
Ally - Torchwood Tally Ho (SPC-MR1-484)
4.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
5.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
6.
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
7.
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
8.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
9.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
10.
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
11.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
12.
Dimma - Vien Briowa (SPC-MR1-685)
13.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
14.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
15.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
16.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
17.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
18.
Ally - Eadburgh Starlight (SPC-MR1-1027)
19.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
20.
elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
21. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
22. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
23. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
24. Ally - Livingstone Fearchara (SPC-MR1-1047)
25. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
26. elen - Memory (SPC-MR1-806)
27. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
28. Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
29. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
30. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
31. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
32. Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
33. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
34. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
35. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
36. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
37. Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
38. Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
39. sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
40. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Class Champion
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
Class Reserve Champion
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
3.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
4.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
5.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
6.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
7.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
8.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
9.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
10.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
11.
sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
12.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
13.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
14.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
15.
sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
16.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
17.
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
18.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
19.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
20.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
21. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
22. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
23. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
24. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
25. Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
26. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
27. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
28. Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
29. Ally - Clunainach (SPC-SR1-1025)
30. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
31. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
32. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
33. Ally - Warwick White Winslow (SPC-SR1-381)
34. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
35. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
36. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
37. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
38. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
39. sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
40. Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
Class Champion
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
Class Reserve Champion
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
3.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
4.
Omppu - KW Zelda (SPC-MR2-561)
5.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
6.
Leandra - Sirena Dei (SPC-MR2-319)
7.
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
8.
Leandra - Thebes Dei (SPC-MR2-327)
9.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
10.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
11.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
12.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
13.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
14.
Ally - Bevisblaine Bonnie (SPC-MR2-1029)
15.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
16.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
17.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
18.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
19.
Bris - Night Before The End Of The World (SPC-MR2-1207)
20.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
21. Leandra - Pirouette Dei (SPC-MR2-321)
22. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
23. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
24. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
25. Ally - Daydream (SPC-MR2-387)
26. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
27. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
28. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
29. Omppu - Mewian Hidlwyn (SPC-MR2-78)
30. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
31. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
32. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
33. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
34. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
35. Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
36. Ally - Vehkakorven Cheesecake (SPC-MR2-361)
37. Ally - Wilberforce Silver Sibyl (SPC-MR2-1028)
38. sandi - CCF Vianna (SPC-MR2-357)
39. Leandra - Xia Dei (SPC-MR2-320)
40. sandi - Drop Riem (SPC-MR2-131)
Class Champion
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
3.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
4.
Ally - Ardglass Myth (SPC-SR2-193)
5.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
6.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
7.
Creimeide - Yentel Bruinir (SPC-SR2-968)
8.
Omppu - Gwynedd Howell (SPC-SR2-206)
9.
Dimma - Claridge After School (SPC-SR2-657)
10.
Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
11.
Omppu - KW Trevor (SPC-SR2-340)
12.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
13.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
14.
Ally - Lilymoor Eustace (SPC-SR2-715)
15.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
16.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
17.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
18.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
19.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
20.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
21. Dimma - Benji Fiasco MET (SPC-SR2-656)
22. Dimma - Bubba Shrimp (SPC-SR2-654)
23. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
24. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
25. Ally - Kermitchil Harailt (SPC-SR2-711)
26. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
27. Leandra - Granada Real Dei (SPC-SR2-303)
28. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
29. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
30. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
31. Leandra - Neon Tiger Dei (SPC-SR2-309)
32. Leandra - Mangon Tochtli (SPC-SR2-544)
33. sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
34. Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
35. Creimeide - Lannister Gold Brii (SPC-SR2-965)
36. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
37. Leandra - Ladrón Dei (SPC-SR2-314)
38. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
39. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
40. Creimeide - Vehkakorven Silverwing (SPC-SR2-966)
Class Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Reserve Champion
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
3.
Dimma - Claridge Stella (SPC-MR3-632)
4.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
5.
Dimma - Salty Lyn (SPC-MR3-687)
6.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
7.
Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
8.
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
9.
sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
10.
Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
11.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
12.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
13.
sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
14.
Dimma - Ratsupolun Vilma (SPC-MR3-631)
Class Champion
Dimma - Delicate Paladin (SPC-SR3-681)
Class Reserve Champion
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
5.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
6.
sandi - Duskregne (SPC-SR3-221)
7.
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
8.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
9.
sandi - Areten Roosteren (SPC-SR3-446)
10.
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
11.
Ally - Chelmsford Chester (SPC-SR3-724)
12.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
13.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
Class Champion
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
Class Reserve Champion
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
3.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
4.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
5.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
6.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
7.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
8.
sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
9.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
10.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
11.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
12.
sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
13.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
14.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
15.
Ally - Dunscoil Vanille (SPC-MR1-1023)
16.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
17.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
18.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
19.
Ally - Healfbury Hazel (SPC-MR1-177)
20.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
21. Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
22. sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
23. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
24. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
25. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
26. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
27. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
28. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
29. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
30. sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
31. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
32. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
33. Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
34. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
35. Ally - Meredid SBS (SPC-MR1-370)
36. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
37. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
38. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
39. Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
40. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
Class Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
Class Reserve Champion
Ally - Apollo Rown Rewa (SPC-SR1-138)
3.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
4.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
5.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
6.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
7.
sandi - Anfarwol Bren Llwyd (SPC-SR1-51)
8.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
9.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
10.
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
11.
Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
12.
Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
13.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
14.
Ally - Llanwenog Morthwyl (SPC-SR1-254)
15.
Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
16.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
17.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
18.
- Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
19.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
20.
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
21. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
22. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
23. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
24. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
25. sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
26. sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
27. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
28. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
29. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
30. sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
31. elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
32. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
33. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
34. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
35. Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
36. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
Class Champion
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
3.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
4.
Creimeide - Mangon Fortuna (SPC-MR2-1042)
5.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
6.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
7.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
8.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
9.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
10.
Omppu - KW Magda (SPC-MR2-75)
11.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
12.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
13.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
14.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
15.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
16.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
17.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
18.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
19.
Omppu - KW Balchder Cadence (SPC-MR2-63)
20.
sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
21. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
22. Leandra - Peppermint Pop Dei (SPC-MR2-297)
23. Creimeide - Royal Elizabeth Brii (SPC-MR2-975)
24. Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
25. Omppu - KW Heulwen (SPC-MR2-79)
26. Leandra - Sibella Dei (SPC-MR2-543)
27. Ally - Hortense (SPC-MR2-537)
28. Ally - Vehkakorven Carwenna (SPC-MR2-64)
29. Creimeide - Yentel Lemon Chiffon (SPC-MR2-976)
30. sandi - Magico Almendra (SPC-MR2-325)
31. Ally - Creiddylad SBS (SPC-MR2-1035)
32. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
33. sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
34. Leandra - Willemine v.d. Zanneshof (SPC-MR2-298)
35. Creimeide - Lilymoor Yelena (SPC-MR2-977)
36. Ally - Wyat Bedtime Flirt (SPC-MR2-1032)
37. Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
38. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
39. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
40. Leandra - Everlark Dei (SPC-MR2-299)
Class Champion
Leandra - Mercutio v.d. Gateway (SPC-SR2-295)
Class Reserve Champion
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
3.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
4.
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
5.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
6.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
7.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
8.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
9.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
10.
Ally - Anfarwol Ochr Llachar (SPC-SR2-721)
11.
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
12.
Leandra - Dapplegrim Dei (SPC-SR2-542)
13.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
14.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
15.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
16.
Leandra - Bragi (SPC-SR2-287)
17.
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
18.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
19.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
20.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
21. Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
22. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
23. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
24. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
25. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
26. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
27. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
28. Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
29. Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
30. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
31. Leandra - Targaryen Dei (SPC-SR2-289)
32. Omppu - KW Code Pajazzo (SPC-SR2-44)
33. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
34. Omppu - KW Castan (SPC-SR2-57)
35. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
36. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
37. Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
38. Ally - Brigynbryn Penwaig Slim (SPC-SR2-717)
39. Ally - KW Vaughn (SPC-SR2-479)
40. sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
Class Champion
sandi - Francina v. Pijnboompit (SPC-MR3-452)
Class Reserve Champion
sandi - Rachel Rocks (SPC-MR3-488)
3.
Kida - Carleon Cream Lux (SPC-MR3-595)
4.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
5.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
6.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
7.
Ally - Roanoake Ireland (SPC-MR3-727)
8.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
9.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
10.
Kida - Hedwig SBS (SPC-MR3-592)
11.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
12.
sandi - Katzefrau (SPC-MR3-469)
13.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
14.
sandi - Goldmine (SPC-MR3-471)
15.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
16.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
17.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
18.
Kida - Dawnfrost Lustre (SPC-MR3-597)
19.
Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
Class Champion
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
3.
sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)
4.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
5.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
6.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
7.
sandi - Q's Cocolight Puzzle (SPC-SR3-343)
8.
Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
9.
Ally - Brentwood Trapeze (SPC-SR3-722)
10.
sandi - Puddle Anf (SPC-SR3-250)
11.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
12.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
13.
Ally - Maxwell Noir (SPC-SR3-728)
14.
Dimma - Frozentroll Karus (SPC-SR3-620)
15.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
16.
Ally - Hartwig's Snapple (SPC-SR3-725)
17.
Nerita - Faking It (SPC-SR3-1128)
18.
Ally - Rowean (SPC-SR3-723)
19.
sandi - Angharad SEA (SPC-SR3-223)
20.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
21. Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
22. Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
23. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
24. Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)