1. Riding Class R1, tammat -
29/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
28/40
3. Riding Class R2, tammat -
23/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
20/40
5. Riding Class R3, tammat -
10/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
Show Reserve Champion
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
3. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
4. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
5. Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
6. Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
Class Champion
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
3.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
4.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
5.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
6.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
7.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
8.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
9.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
10.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
11.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
12.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
13.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
14.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
15.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
16.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
17.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
18.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
19.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
20.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
21. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
22. Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
23. Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
24. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
25. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
26. Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
27. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
28. Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
29. Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
Class Champion
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
Class Reserve Champion
Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
3.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
4.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
5.
Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
6.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
7.
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
8.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
9.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
10.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
11.
Katy - Cadogan Cream Cashmere (SPC-SR1-2443)
12.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
13.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
14.
Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
15.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
16.
Crimis - Roscoff Sugarcraft (SPC-SR1-2258)
17.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
18.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
19.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
20.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
21. Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
22. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
23. TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
24. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
25. Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
26. TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
27. Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
28. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
Class Champion
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
Class Reserve Champion
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
3.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
4.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
5.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
6.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
7.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
8.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
9.
elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
10.
Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
11.
Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
12.
Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
13.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
14.
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
15.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
16.
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
17.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
18.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
19.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
20.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
21. Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
22. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
23. Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
Class Champion
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
3.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
4.
Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
5.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
6.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
7.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
8.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
9.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
10.
TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
11.
melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
12.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
13.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
14.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
15.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
16.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
17.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
18.
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
19.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
20.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Reserve Champion
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
3.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
4.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
5.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
6.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
7.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
8.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
9.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
10.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
Class Champion
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
Class Reserve Champion
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
3.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
4.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
5.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
6.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
7.
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
8.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
9.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
10.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
11.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)