1. Open Class Riding, tammat -
25/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
29/40
3. Open Class Driving, tammat -
20/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
20/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
24/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
25/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
Show Reserve Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
3. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
4. Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
5. Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
6. melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
Class Champion
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
Class Reserve Champion
Ireth - Namys Midge (SPC-MR1-2764)
3.
TuuliaT. - Llygedyn Rhewlydd Lledrith (SPC-MR1-2798)
4.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
5.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
6.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
7.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
8.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
9.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
10.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
11.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
12.
Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
13.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
14.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
15.
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
16.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
17.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
18.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
19.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
20.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
21. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
22. Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
23. Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
24. Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
25. Ireth - Peach Goddess Classique (SPC-MR1-2760)
Class Champion
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
Class Reserve Champion
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
3.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
4.
Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
5.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
6.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
7.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
8.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
9.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
10.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
11.
Crimis - Roscoff Sugarcraft (SPC-SR1-2258)
12.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
13.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
14.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
15.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
16.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
17.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
18.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
19.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
20.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
21. Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
22. Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
23. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
24. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
25. TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
26. Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
27. Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
28. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
29. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
Class Champion
melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
Class Reserve Champion
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
3.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
4.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
5.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
6.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
7.
Ireth - Namys Deeann (SPC-MR1-2765)
8.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
9.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
10.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
11.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
12.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
13.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
14.
Ireth - Namys Brisen Ceirios (SPC-MR1-2758)
15.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
16.
Crimis - Maybecks Cherry Mist (SPC-MR2-2260)
17.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
18.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
19.
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
20.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
Class Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
Class Reserve Champion
Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
3.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
4.
Crimis - Vuornan Sodapop (SPC-SR2-353)
5.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
6.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
7.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
8.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
9.
melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
10.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
11.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
12.
Crimis - Fizzly Sizzle Pawtini (SPC-SR2-2259)
13.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
14.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
15.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
16.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
17.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
18.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
19.
Crimis - Funfair's Pawpaw (SPC-SR2-352)
20.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
Class Champion
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
Class Reserve Champion
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
3.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
4.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
5.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
6.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
7.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
8.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
9.
Ireth - Luck Be A Lady (SPC-MR1-2759)
10.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
11.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
12.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
13.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
14.
Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
15.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
16.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
17.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
18.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
19.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
20.
Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
21. TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
22. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
23. TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
24. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
Class Champion
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
Class Reserve Champion
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
3.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
4.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
5.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
6.
TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
7.
TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
8.
melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
9.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
10.
TuuliaT. - Rhoscfflach Cerych (SPC-SR1-2710)
11.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
12.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
13.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
14.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
15.
TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
16.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
17.
Crimis - Gabian Dael (SPC-SR1-2257)
18.
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
19.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
20.
Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
21. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
22. Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
23. Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
24. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
25. Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)