1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Driving Class R1, tammat -
19/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
Show Reserve Champion
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
3. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
4. Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
5. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
6. Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
Class Champion
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
Class Reserve Champion
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
3.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
4.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
5.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
6.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
7.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
8.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
9.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
10.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
11.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
12.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
13.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
14.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
15.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
16.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
17.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
18.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
19.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
20.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
21. TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
Class Champion
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
Class Reserve Champion
Katy - Cadogan Cream Cashmere (SPC-SR1-2443)
3.
Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
4.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
5.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
6.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
7.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
8.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
9.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
10.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
11.
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
12.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
13.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
14.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
15.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
16.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
17.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
18.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
19.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
20.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
21. Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
Class Champion
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
Class Reserve Champion
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
3.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
4.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
5.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
6.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
7.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
8.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
9.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
10.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
11.
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
12.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
13.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
14.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
15.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
16.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
17.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
18.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
19.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
Class Champion
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
Class Reserve Champion
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
3.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
4.
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
5.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
6.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
7.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
8.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
9.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
10.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
11.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
12.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
13.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
14.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
15.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
Class Champion
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
Class Reserve Champion
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
3.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
4.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
5.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
6.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
7.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
8.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
9.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
10.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
11.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
12.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
13.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
14.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
15.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
16.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
17.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
18.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
19.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
20.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
Class Champion
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
Class Reserve Champion
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
3.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
4.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
5.
TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
6.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
7.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
8.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
9.
TuuliaT. - Rhoscfflach Cerych (SPC-SR1-2710)
10.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
11.
TuuliaT. - Shamrock Inc (SPC-SR1-2714)
12.
TuuliaT. - Trio Peanut Butter (SPC-SR1-2715)
13.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
14.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
15.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
16.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
17.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
18.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
19.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
20.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)