1. Open Class M&M Riding -
32/40
2. Open Class M&M Driving -
27/40
3. Open Class M&M In-Hand -
30/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
Show Reserve Champion
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
3. Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
Class Champion
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
Class Reserve Champion
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
3.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
4.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
5.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
6.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
7.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
8.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
9.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
10.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
11.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
12.
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
13.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
14.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
15.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
16.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
17.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
18.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
19.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
20.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
21. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
22. Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
23. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
24. Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
25. TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
26. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
27. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
28. Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
29. neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
30. TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
31. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
32. neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
Class Champion
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
Class Reserve Champion
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
3.
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
4.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
5.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
6.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
7.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
8.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
9.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
10.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
11.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
12.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
13.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
14.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
15.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
16.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
17.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
18.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
19.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
20.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
21. Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
22. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
23. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
24. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
25. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
26. Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
27. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
Class Reserve Champion
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
3.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
4.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
5.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
6.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
7.
TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
8.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
9.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
10.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
11.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
12.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
13.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
14.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
15.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
16.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
17.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
18.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
19.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
20.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
21. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
22. Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
23. neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
24. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
25. melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
26. Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
27. Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
28. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
29. melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
30. neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)