1. Riding Class R3, tammat -
10/40
2. Riding Class R3, orit&ruunat -
11/40
3. Driving Class R3, tammat -
9/40
4. Driving Class R3, orit&ruunat -
9/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
11/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
Show Reserve Champion
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
3. neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
4. Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
5. Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
6. Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
Class Champion
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
Class Reserve Champion
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
3.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
4.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
5.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
6.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
7.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
8.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
9.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
10.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
Class Champion
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
3.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
4.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
5.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
6.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
7.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
8.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
9.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
10.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
11.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
Class Champion
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
Class Reserve Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
3.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
4.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
5.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
6.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
7.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
8.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
9.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
Class Champion
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
Class Reserve Champion
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
3.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
4.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
5.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
6.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
7.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
8.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
9.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
Class Champion
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
3.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
4.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
5.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
6.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
7.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
8.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
9.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
10.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
11.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
Class Champion
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
3.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
4.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
5.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
6.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
7.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
8.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
9.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
10.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
11.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)