1. Riding Class R1, tammat -
27/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
32/40
3. Riding Class R2, tammat -
28/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
23/40
5. Riding Class R3, tammat -
10/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
11/40
7. Driving Class R1, tammat -
23/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
11. Driving Class R3, tammat -
9/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
10/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
24/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
22/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
19/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
23/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
11/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
Show Reserve Champion
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
3. Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
4. Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
5. Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
6. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
7. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
8. Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
9. Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
10. TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
11. Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
12. Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
13. Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
14. Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
15. Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
16. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
17. Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
18. Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
Class Champion
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
Class Reserve Champion
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
3.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
4.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
5.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
6.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
7.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
8.
Ireth - Namys Midge (SPC-MR1-2764)
9.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
10.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
11.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
12.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
13.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
14.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
15.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
16.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
17.
Ireth - Peach Goddess Classique (SPC-MR1-2760)
18.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
19.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
20.
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
21. Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
22. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
23. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
24. Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
25. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
26. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
27. neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
Class Champion
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
Class Reserve Champion
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
3.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
4.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
5.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
6.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
7.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
8.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
9.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
10.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
11.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
12.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
13.
Katy - Cadogan Cream Cashmere (SPC-SR1-2443)
14.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
15.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
16.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
17.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
18.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
19.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
20.
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
21. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
22. Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
23. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
24. Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
25. Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
26. sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
27. neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
28. Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
29. TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
30. Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
31. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
32. Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
Class Champion
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
Class Reserve Champion
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
3.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
4.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
5.
elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
6.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
7.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
8.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
9.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
10.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
11.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
12.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
13.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
14.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
15.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
16.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
17.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
18.
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
19.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
20.
Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
21. Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
22. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
23. neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
24. Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
25. Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
26. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
27. Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
28. Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
Class Champion
TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
Class Reserve Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
3.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
4.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
5.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
6.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
7.
TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
8.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
9.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
10.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
11.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
12.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
13.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
14.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
15.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
16.
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
17.
melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
18.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
19.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
20.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
21. Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
22. Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
23. Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
Class Champion
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
Class Reserve Champion
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
3.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
4.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
5.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
6.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
7.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
8.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
9.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
10.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
Class Champion
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
Class Reserve Champion
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
3.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
4.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
5.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
6.
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
7.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
8.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
9.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
10.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
11.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
Class Champion
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
Class Reserve Champion
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
3.
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
4.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
5.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
6.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
7.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
8.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
9.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
10.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
11.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
12.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
13.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
14.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
15.
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
16.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
17.
Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
18.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
19.
Ireth - Namys Brisen Ceirios (SPC-MR1-2758)
20.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
21. neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
22. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
23. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Class Champion
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
Class Reserve Champion
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
3.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
4.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
5.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
6.
Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
7.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
8.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
9.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
10.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
11.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
12.
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
13.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
14.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
15.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
16.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
17.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
Class Champion
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
3.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
4.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
5.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
6.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
7.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
8.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
9.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
10.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
11.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
12.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
13.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
14.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
15.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
16.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
17.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
Class Reserve Champion
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
3.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
4.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
5.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
6.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
7.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
8.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
9.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
10.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
11.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
12.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
13.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
14.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
15.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
16.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
17.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Champion
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
Class Reserve Champion
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
3.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
4.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
5.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
6.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
7.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
8.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
9.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
Class Champion
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
Class Reserve Champion
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
3.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
4.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
5.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
6.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
7.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
8.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
9.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
10.
sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)
Class Champion
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
3.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
4.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
5.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
6.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
7.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
8.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
9.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
10.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
11.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
12.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
13.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
14.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
15.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
16.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
17.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
18.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
19.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
20.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
21. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
22. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
23. Ireth - Luck Be A Lady (SPC-MR1-2759)
24. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
Class Champion
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
Class Reserve Champion
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
3.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
4.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
5.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
6.
TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
7.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
8.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
9.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
10.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
11.
TuuliaT. - Trio Peanut Butter (SPC-SR1-2715)
12.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
13.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
14.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
15.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
16.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
17.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
18.
TuuliaT. - Shamrock Inc (SPC-SR1-2714)
19.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
20.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
21. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
22. TuuliaT. - Rhoscfflach Cerych (SPC-SR1-2710)
Class Champion
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Reserve Champion
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
3.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
4.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
5.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
6.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
7.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
8.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
9.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
10.
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
11.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
12.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
13.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
14.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
15.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
16.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
17.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
18.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
19.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
Class Champion
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
3.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
4.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
5.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
6.
melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
7.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
8.
TuuliaT. - Llewellyn Kay Alun (SPC-SR2-2707)
9.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
10.
TuuliaT. - Gwynedd Clodock (SPC-SR2-2702)
11.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
12.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
13.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
14.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
15.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
16.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
17.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
18.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
19.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
20.
TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
21. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
22. Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
23. Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
Class Champion
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
Class Reserve Champion
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
3.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
4.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
5.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
6.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
7.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
8.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
9.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
10.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
11.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
Class Champion
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
3.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
4.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
5.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
6.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
7.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
8.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
9.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
10.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
11.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)