1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Driving Class R1, tammat -
17/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
Show Reserve Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
3. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
4. Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
5. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
6. Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
Class Champion
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
Class Reserve Champion
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
3.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
4.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
5.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
6.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
7.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
8.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
9.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
10.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
11.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
12.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
13.
Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
14.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
15.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
16.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
17.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
18.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
19.
Ireth - Peach Goddess Classique (SPC-MR1-2760)
Class Champion
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
Class Reserve Champion
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
3.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
4.
Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
5.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
6.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
7.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
8.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
9.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
10.
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
11.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
12.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
13.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
14.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
15.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
16.
Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
17.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
18.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
19.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
20.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
21. Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
22. Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
23. Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
Class Champion
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
Class Reserve Champion
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
3.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
4.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
5.
Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
6.
Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
7.
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
8.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
9.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
10.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
11.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
12.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
13.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
14.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
15.
Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
16.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
17.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
Class Champion
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
Class Reserve Champion
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
3.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
4.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
5.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
6.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
7.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
8.
Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
9.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
10.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
11.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
12.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
13.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
14.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
15.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
16.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
17.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
Class Champion
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
3.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
4.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
5.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
6.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
7.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
8.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
9.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
10.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
11.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
12.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
13.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
14.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
15.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
16.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
17.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
Class Champion
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
Class Reserve Champion
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
3.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
4.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
5.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
6.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
7.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
8.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
9.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
10.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
11.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
12.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
13.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
14.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)