1. Riding Class R1 -
30/40
2. Riding Class R2 -
28/40
3. Riding Class R3 -
13/40
4. Driving Class R1 -
24/40
5. Driving Class R2 -
15/40
6. Driving Class R3 -
10/40
7. In-Hand Class R1 -
25/40
8. In-Hand Class R2 -
23/40
9. In-Hand Class R3 -
12/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
Show Reserve Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
3. Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
4. Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
5. Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
6. neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
7. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
8. Suvi N. - Winglady (SPC-MR1-246)
9. Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
Class Champion
Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
3.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
4.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
5.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
6.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
7.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
8.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
9.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
10.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
11.
Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
12.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
13.
Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
14.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
15.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
16.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
17.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
18.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
19.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
20.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
21. Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
22. Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
23. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
24. neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
25. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
26. Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
27. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
28. Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
29. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
30. Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
Class Champion
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
Class Reserve Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
3.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
4.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
5.
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
6.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
7.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
8.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
9.
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
10.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
11.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
12.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
13.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
14.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
15.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
16.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
17.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
18.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
19.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
20.
TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
21. Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
22. Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
23. TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
24. Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
25. Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
26. Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
27. Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
28. Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
Class Champion
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
3.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
4.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
5.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
6.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
7.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
8.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
9.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
10.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
11.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
12.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
13.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
Class Champion
Suvi N. - Winglady (SPC-MR1-246)
Class Reserve Champion
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
3.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
4.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
5.
Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
6.
Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
7.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
8.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
9.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
10.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
11.
Sirpa - Aderyn Y To Aur Ion (SPC-MR1-2556)
12.
Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
13.
Sirpa - Criallt Tlws Tesni (SPC-MR1-2566)
14.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
15.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
16.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
17.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
18.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
19.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
20.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
21. TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
22. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
23. Suvi N. - Top Gun (SPC-SR1-219)
24. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Champion
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
Class Reserve Champion
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
3.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
4.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
5.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
6.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
7.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
8.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
9.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
10.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
11.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
12.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
13.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
14.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
15.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
Class Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
Class Reserve Champion
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
3.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
4.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
5.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
6.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
7.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
8.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
9.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
10.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
Class Champion
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
Class Reserve Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
3.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
4.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
5.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
6.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
7.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
8.
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
9.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
10.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
11.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
12.
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
13.
02207 - Storyteller's Dollmaker (SPC-MR1-2600)
14.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
15.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
16.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
17.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
18.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
19.
Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
20.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
21. Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
22. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
23. Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
24. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
25. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
3.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
4.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
5.
TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
6.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
7.
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
8.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
9.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
10.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
11.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
12.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
13.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
14.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
15.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
16.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
17.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
18.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
19.
TuuliaT. - Gwynedd Clodock (SPC-SR2-2702)
20.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
21. elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
22. Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
23. TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
Class Champion
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
Class Reserve Champion
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
3.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
4.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
5.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
6.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
7.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
8.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
9.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
10.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
11.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
12.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)