1. Riding Class R1, tammat -
29/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
27/40
3. Riding Class R2, tammat -
24/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
23/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
Show Reserve Champion
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
3. TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
4. Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
Class Champion
Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
Class Reserve Champion
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
3.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
4.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
5.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
6.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
7.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
8.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
9.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
10.
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
11.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
12.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
13.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
14.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
15.
Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
16.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
17.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
18.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
19.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
20.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
21. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
22. neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
23. Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
24. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
25. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
26. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
27. Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
28. Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
29. neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
Class Champion
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
Class Reserve Champion
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
3.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
4.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
5.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
6.
Sirpa - Sceitimíní Ion (SPC-SR1-2572)
7.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
8.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
9.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
10.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
11.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
12.
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
13.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
14.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
15.
Sirpa - Oer Fel Ia Ion (SPC-SR1-2567)
16.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
17.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
18.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
19.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
20.
Sirpa - Gaoithe Dearg Ion (SPC-SR1-2573)
21. Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
22. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
23. TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
24. Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
25. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
26. Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
27. TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
Class Champion
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
Class Reserve Champion
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
3.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
4.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
5.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
6.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
7.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
8.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
9.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
10.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
11.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
12.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
13.
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
14.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
15.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
16.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
17.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
18.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
19.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
20.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
21. neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
22. elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
23. Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
24. Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
Class Champion
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
Class Reserve Champion
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
3.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
6.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
7.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
8.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
9.
TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
10.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
11.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
12.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
13.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
14.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
15.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
16.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
17.
TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
18.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
19.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
20.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
21. - ()
22. Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
23. Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)