1. Open Class Riding, tammat -
30/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
28/40
3. Open Class Driving, tammat -
27/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
25/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
28/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
25/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
Show Reserve Champion
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
3. Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
4. Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
5. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
6. Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
Class Champion
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
3.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
4.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
5.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
6.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
7.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
8.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
9.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
10.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
11.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
12.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
13.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
14.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
15.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
16.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
17.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
18.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
19.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
20.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
21. Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
22. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
23. Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
24. Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
25. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
26. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
27. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
28. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
29. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
30. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
Class Champion
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
Class Reserve Champion
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
3.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
4.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
5.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
6.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
7.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
8.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
9.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
10.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
11.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
12.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
13.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
14.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
15.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
16.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
17.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
18.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
19.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
20.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
21. Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
22. Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
23. Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
24. neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
25. Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
26. Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
27. Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
28. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
Class Champion
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
3.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
4.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
5.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
6.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
7.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
8.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
9.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
10.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
11.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
12.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
13.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
14.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
15.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
16.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
17.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
18.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
19.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
20.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
21. Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
22. neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
23. Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
24. Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
25. Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
26. Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
27. Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
Class Champion
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
Class Reserve Champion
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
3.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
4.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
5.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
6.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
7.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
8.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
9.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
10.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
11.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
12.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
13.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
14.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
15.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
16.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
17.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
18.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
19.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
20.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
21. Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
22. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
23. Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
24. Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
25. Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
Class Champion
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
3.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
4.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
5.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
6.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
7.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
8.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
9.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
10.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
11.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
12.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
13.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
14.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
15.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
16.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
17.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
18.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
19.
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
20.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
21. Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
22. Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
23. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
24. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
25. Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
26. Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
27. Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
28. ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
Class Reserve Champion
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
3.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
4.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
5.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
6.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
7.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
8.
Jannica - Konstantin MPB (SPC-SR3-1110)
9.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
10.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
11.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
12.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
13.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
14.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
15.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
16.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
17.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
18.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
19.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
20.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
21. Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
22. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
23. Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
24. Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
25. neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)