1. Driving Class R1, tammat -
18/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
18/40
3. Driving Class R2, tammat -
19/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
17/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
Show Reserve Champion
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
3. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
4. neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
Class Champion
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
Class Reserve Champion
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
3.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
4.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
5.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
6.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
7.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
8.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
9.
Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
10.
Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
11.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
12.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
13.
Sirpa - Aderyn Y To Aur Ion (SPC-MR1-2556)
14.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
15.
Sirpa - Criallt Tlws Tesni (SPC-MR1-2566)
16.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
17.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
18.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
Class Champion
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
Class Reserve Champion
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
3.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
4.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
5.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
6.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
7.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
8.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
9.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
10.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
11.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
12.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
13.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
14.
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
15.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
16.
Sirpa - Ceiniog Copr Ion (SPC-SR1-2557)
17.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
18.
Sirpa - Methwsela Ion (SPC-SR1-2559)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
Class Reserve Champion
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
3.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
4.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
5.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
6.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
7.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
8.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
9.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
10.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
11.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
12.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
13.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
14.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
15.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
16.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
17.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
18.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
19.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
Class Champion
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
3.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
4.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
5.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
6.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
7.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
8.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
9.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
10.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
11.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
12.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
13.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
14.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
15.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
16.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
17.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)