1. Riding Class R1, tammat -
18/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
25/40
3. Riding Class R2, tammat -
22/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
16/40
5. Driving Class R1, tammat -
17/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
7. Driving Class R2, tammat -
16/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
16/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
18/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
Show Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
3. Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
4. Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
5. Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
6. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
7. Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
8. Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
9. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
10. Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
11. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
12. Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
Class Champion
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
Class Reserve Champion
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
3.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
4.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
6.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
7.
Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
8.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
9.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
10.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
11.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
12.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
13.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
14.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
15.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
16.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
17.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
18.
Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
Class Champion
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
3.
Sirpa - Sceitimíní Ion (SPC-SR1-2572)
4.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
5.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
6.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
7.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
8.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
9.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
10.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
11.
Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
12.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
13.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
14.
Sirpa - Gaoithe Dearg Ion (SPC-SR1-2573)
15.
TuuliaT. - Gwalch Bleidd-Ddyn (SPC-SR1-364)
16.
Sirpa - Oer Fel Ia Ion (SPC-SR1-2567)
17.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
18.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
19.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
20.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
21. Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
22. Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
23. sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
24. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
25. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
Class Reserve Champion
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
3.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
4.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
5.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
6.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
7.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
8.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
9.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
10.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
11.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
12.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
13.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
14.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
15.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
16.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
17.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
18.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
19.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
20.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
21. TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
22. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
Class Champion
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
Class Reserve Champion
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
3.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
4.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
5.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
6.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
7.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
8.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
9.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
10.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
11.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
12.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
13.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
14.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
15.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
16.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
Class Champion
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
Class Reserve Champion
Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
3.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
4.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
5.
Sirpa - Criallt Tlws Tesni (SPC-MR1-2566)
6.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
7.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
8.
Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
9.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
10.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
11.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
12.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
13.
Sirpa - Aderyn Y To Aur Ion (SPC-MR1-2556)
14.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
15.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
16.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
17.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Champion
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
Class Reserve Champion
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
3.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
4.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
5.
Sirpa - Ceiniog Copr Ion (SPC-SR1-2557)
6.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
7.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
8.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
9.
Sirpa - Methwsela Ion (SPC-SR1-2559)
10.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
11.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
12.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
13.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
14.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
Class Champion
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
3.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
4.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
5.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
6.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
7.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
8.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
9.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
10.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
11.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
12.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
13.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
14.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
15.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
16.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
Class Champion
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
3.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
6.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
7.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
8.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
9.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
10.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
11.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
12.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
13.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
14.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
15.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
16.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
Class Champion
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
Class Reserve Champion
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
3.
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
4.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
5.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
6.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
7.
Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
8.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
9.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
10.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
11.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
12.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
13.
Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
14.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
15.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
16.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
17.
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
Class Champion
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
Class Reserve Champion
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
3.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
4.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
5.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
6.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
7.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
8.
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
9.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
10.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
11.
Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
12.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
13.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
14.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
15.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
16.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
Class Champion
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
Class Reserve Champion
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
3.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
4.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
5.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
6.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
7.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
8.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
9.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
10.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
11.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
12.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
13.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
14.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
15.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
16.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
17.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
18.
Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
19.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
20.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
Class Champion
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
3.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
4.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
5.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
6.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
7.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
8.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
9.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
10.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
11.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
12.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
13.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
14.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
15.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
16.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
17.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
18.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)