1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
22/40
3. Riding Class R2, tammat -
20/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
17/40
5. Driving Class R1, tammat -
13/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
11/40
7. Driving Class R2, tammat -
17/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
15/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
25/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
19/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Show Reserve Champion
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
3. Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
4. Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
5. sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
6. neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
7. neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
8. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
9. Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
10. Disa - Fiosrach Morag (SPC-MR1-2618)
11. Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
12. Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
Class Champion
Disa - Fiosrach Morag (SPC-MR1-2618)
Class Reserve Champion
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
3.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
4.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
5.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
6.
Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
7.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
8.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
9.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
10.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
11.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
12.
Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
13.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
14.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
15.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
16.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
17.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
18.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
19.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
20.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
21. Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
Class Champion
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
3.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
4.
Sirpa - Sceitimíní Ion (SPC-SR1-2572)
5.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
6.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
7.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
8.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
9.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
10.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
11.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
12.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
13.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
14.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
15.
Sirpa - Gaoithe Dearg Ion (SPC-SR1-2573)
16.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
17.
Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
18.
Sirpa - Oer Fel Ia Ion (SPC-SR1-2567)
19.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
20.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
21. Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
22. Anarchy - Addicted to Abuse (SPC-SR1-2630)
Class Champion
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
Class Reserve Champion
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
3.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
4.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
5.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
6.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
7.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
8.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
9.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
10.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
11.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
12.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
13.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
14.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
15.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
16.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
17.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
18.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
19.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
20.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
Class Champion
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-269)
Class Reserve Champion
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
3.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
4.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
5.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
6.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
7.
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
8.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
9.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
10.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
11.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
12.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
13.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
14.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
15.
Jannica - Alexander HP (SPC-SR2-347)
16.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
17.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
Class Champion
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Class Reserve Champion
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
3.
Sirpa - Criallt Tlws Tesni (SPC-MR1-2566)
4.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
5.
Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
6.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
7.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
8.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
9.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
10.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
11.
Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
12.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
13.
Sirpa - Aderyn Y To Aur Ion (SPC-MR1-2556)
Class Champion
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
Class Reserve Champion
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
3.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
4.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
5.
Sirpa - Methwsela Ion (SPC-SR1-2559)
6.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
7.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
8.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
9.
Sirpa - Ceiniog Copr Ion (SPC-SR1-2557)
10.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
11.
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
Class Champion
Jannica - A.D. Angelique (SPC-MR2-158)
Class Reserve Champion
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
3.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
4.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
5.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
6.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
7.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
8.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
9.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
10.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
11.
Jannica - KW Awel (SPC-MR2-280)
12.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
13.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
14.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
15.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
16.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
17.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
Class Champion
Jannica - A.D. Sugar Delux (SPC-SR2-199)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
3.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
4.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
5.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
6.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
7.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
8.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
9.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
10.
Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
11.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
12.
Jannica - A.D. Dimonan Diminuendo (SPC-SR2-128)
13.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
14.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
15.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
16.
Jannica - Gisla von Dows (SPC-SR2-99)
Class Champion
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
Class Reserve Champion
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
3.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
4.
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
5.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
6.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
7.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
8.
Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
9.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
10.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
11.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
12.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
13.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
14.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
15.
Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
16.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
17.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
18.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
19.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
Class Champion
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
Class Reserve Champion
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
3.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
4.
Disa - Gearran of Swildie (SPC-SR1-2615)
5.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
6.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
7.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
8.
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
9.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
10.
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
11.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
12.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
13.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
14.
Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
15.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
Class Champion
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
3.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
4.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
5.
Disa - Glenwood Maytime (SPC-MR2-2616)
6.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
7.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
8.
Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
9.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
10.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
11.
Jannica - Moana's May Queen (SPC-MR2-317)
12.
Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
13.
Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
14.
elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
15.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
16.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
17.
Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
18.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
19.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
20.
Jannica - KW Codeberry (SPC-MR2-318)
21. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
22. Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
23. Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
24. Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
25. Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
Class Champion
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
Class Reserve Champion
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
3.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
4.
Disa - Bluepond Kings Ghost (SPC-SR2-2281)
5.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
6.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
7.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
8.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
9.
Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
10.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
11.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
12.
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
13.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
14.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
15.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
16.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
17.
Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
18.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
19.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)