1. Riding Class R1, tammat -
23/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
26/40
3. Driving Class R1, tammat -
16/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
16/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
Show Reserve Champion
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
3. Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
4. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
5. Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
6. ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
3.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
4.
Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
5.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
6.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
7.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
8.
Sirpa - Aderyn Y To Aur Ion (SPC-MR1-2556)
9.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
10.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
11.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
12.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
13.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
14.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
15.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
16.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
17.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
18.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
19.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
20.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
21. Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
22. Sirpa - Criallt Tlws Tesni (SPC-MR1-2566)
23. Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
Class Champion
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
Class Reserve Champion
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
3.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
4.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
5.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
6.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
7.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
8.
Sirpa - Methwsela Ion (SPC-SR1-2559)
9.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
10.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
11.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
12.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
13.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
14.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
15.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
16.
Sirpa - Ceiniog Copr Ion (SPC-SR1-2557)
17.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
18.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
19.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
20.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
21. Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
22. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
23. Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
24. Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
25. sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
26. Anarchy - Addicted to Abuse (SPC-SR1-2630)
Class Champion
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
Class Reserve Champion
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
3.
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
4.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
5.
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
6.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
7.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
8.
Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
9.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
10.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
11.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
12.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
13.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
14.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
15.
Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
16.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
Class Champion
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
Class Reserve Champion
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
3.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
4.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
5.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
6.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
7.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
8.
Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
9.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
10.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
11.
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
12.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
13.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
14.
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
Class Champion
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
Class Reserve Champion
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
3.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
4.
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
5.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
6.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
7.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
8.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
9.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
10.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
11.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
12.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
13.
Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
14.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
15.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
16.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
17.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
18.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
19.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
20.
Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
Class Champion
Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
Class Reserve Champion
Sirpa - Sceitimíní Ion (SPC-SR1-2572)
3.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
4.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
5.
Sirpa - Oer Fel Ia Ion (SPC-SR1-2567)
6.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
7.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
8.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
9.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
10.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
11.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
12.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
13.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
14.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
15.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
16.
Sirpa - Gaoithe Dearg Ion (SPC-SR1-2573)