1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Driving Class R1, tammat -
14/40
4. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
13/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
Show Reserve Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
3. Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
4. Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
5. Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
6. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
Class Champion
Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
Class Reserve Champion
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
3.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
4.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
5.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
6.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
7.
Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
8.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
9.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
10.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
11.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
12.
Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
13.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
14.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
15.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
16.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
17.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
18.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
19.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
Class Champion
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
Class Reserve Champion
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
3.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
4.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
5.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
6.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
7.
Sirpa - Gaoithe Dearg Ion (SPC-SR1-2573)
8.
Sirpa - Oer Fel Ia Ion (SPC-SR1-2567)
9.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
10.
Sirpa - Sceitimíní Ion (SPC-SR1-2572)
11.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
12.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
13.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
14.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
15.
Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
16.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
17.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
18.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
19.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
Class Champion
Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
Class Reserve Champion
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
3.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
4.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
5.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
6.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
7.
Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
8.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
9.
Sirpa - Aderyn Y To Aur Ion (SPC-MR1-2556)
10.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
11.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
12.
Sirpa - Criallt Tlws Tesni (SPC-MR1-2566)
13.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
14.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Champion
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
Class Reserve Champion
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
3.
Sirpa - Ceiniog Copr Ion (SPC-SR1-2557)
4.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
5.
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
6.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
7.
Sirpa - Methwsela Ion (SPC-SR1-2559)
8.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
9.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
10.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
11.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
12.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
Class Champion
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
Class Reserve Champion
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
3.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
4.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5.
Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
6.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
7.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
8.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
9.
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
10.
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
11.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
12.
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
13.
Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
Class Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
3.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
4.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
5.
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
6.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
7.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
8.
Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
9.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
10.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
11.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
12.
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
13.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
14.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)