1. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
18/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
19/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
18/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
7/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
8/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
Show Reserve Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
3. Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
4. Sonja - Snowlight Dael (SPC-MR2-2108)
5. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
6. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
Class Champion
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
Class Reserve Champion
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
3.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
4.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
5.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
6.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
7.
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
8.
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
9.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
10.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
11.
Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
12.
Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
13.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
14.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
15.
02207 - Storyteller's Dollmaker (SPC-MR1-2600)
16.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
17.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
Class Reserve Champion
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
3.
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
4.
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
5.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
6.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
7.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
8.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
9.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
10.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
11.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
12.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
13.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
14.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
15.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
16.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
17.
Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
18.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
Class Champion
Sonja - Snowlight Dael (SPC-MR2-2108)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
3.
elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
4.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
5.
Sonja - Frostfall Dael (SPC-MR2-2109)
6.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
7.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
8.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
9.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
10.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
11.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
12.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
13.
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
14.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
15.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
16.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
17.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
18.
Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
19.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
Class Reserve Champion
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
3.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
4.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
5.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
6.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
7.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
8.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
9.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
10.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
11.
Sonja - Oliver REB (SPC-SR2-2193)
12.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
13.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
14.
Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
15.
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
16.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
17.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
18.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
Class Champion
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
Class Reserve Champion
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
3.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
4.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
5.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
6.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
7.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
Class Champion
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Reserve Champion
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
3.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
4.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
5.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
6.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
7.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
8.
sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)