1. Open Class M&M Riding, tammat -
17/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
20/40
3. Open Class M&M In-Hand, tammat -
20/40
4. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
19/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
Show Reserve Champion
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
3. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
4. Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
Class Champion
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
Class Reserve Champion
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
3.
Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
4.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
5.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
6.
Sirpa - Aderyn Y To Aur Ion (SPC-MR1-2556)
7.
Sirpa - Criallt Tlws Tesni (SPC-MR1-2566)
8.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
9.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
10.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
11.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
12.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
13.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
14.
Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
15.
Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
16.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
17.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
Class Champion
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
Class Reserve Champion
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
3.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
4.
Sirpa - Methwsela Ion (SPC-SR1-2559)
5.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
6.
Sirpa - Ceiniog Copr Ion (SPC-SR1-2557)
7.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
8.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
9.
Disa - Bluepond Kings Ghost (SPC-SR2-2281)
10.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
11.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
12.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
13.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
14.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
15.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
16.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
17.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
18.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
19.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
20.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
Class Champion
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
3.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
4.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
5.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
6.
02207 - Storyteller's Dollmaker (SPC-MR1-2600)
7.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
8.
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
9.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
10.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
11.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
12.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
13.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
14.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
15.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
16.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
17.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
18.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
19.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
20.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
Class Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
3.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
4.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
5.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
6.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
7.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
8.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
9.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
10.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
11.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
12.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
13.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
14.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
15.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
16.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
17.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
18.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
19.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)