1. Open Class Driving, tammat -
40/40
2. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
4. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
Show Reserve Champion
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
3. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
4. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
Class Champion
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
Class Reserve Champion
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
3.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
4.
Meow - Bychan Delyth Fflur (SPC-MR1-1138)
5.
sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
6.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
7.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
8.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
9.
Meeri N. - Vehkakorven Berit (SPC-MR3-923)
10.
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
11.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
12.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
13.
Meow - Llygedyn Meghan (SPC-MR1-1135)
14.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
15.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
16.
Meow - Llygedyn Dwyen (SPC-MR1-1136)
17.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
18.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
19.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
20.
Meow - Pencalow Mairwen (SPC-MR1-1134)
21. sandi - Bye Bye Baby LAC (SPC-MR1-425)
22. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
23. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
24. Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
25. elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
26. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
27. sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
28. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
29. Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
30. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
31. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
32. Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
33. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
34. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
35. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
36. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
37. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
38. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
39. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
40. Meeri N. - Snilli Berry (SPC-MR2-334)
Class Champion
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
3.
sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
4.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
5.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
6.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
7.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
8.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
9.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
10.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
11.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
12.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
13.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
14.
sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
15.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
16.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
17.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
18.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
19.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
20.
sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
21. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
22. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
23. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
24. Meow - Pencalow Bleidd (SPC-SR1-1130)
25. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
26. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
27. Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
28. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
29. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
30. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
31. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
32. Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
33. Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
34. Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
35. Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
36. Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
37. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
38. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
39. Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
40. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
Class Champion
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
Class Reserve Champion
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
3.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
4.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
5.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
6.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
7.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
8.
Meeri N. - Heulwen Snilli (SPC-MR1-338)
9.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
10.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
11.
Ally - Dunscoil Vanille (SPC-MR1-1023)
12.
Meow - Mewian Nos Tril (SPC-MR1-1137)
13.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
14.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
15.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
16.
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
17.
sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
18.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
19.
Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
20.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
21. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
22. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
23. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
24. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
25. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
26. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
27. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
28. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
29. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
30. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
31. Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
32. sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
33. Meow - Brynford Lovedaia (SPC-MR2-1133)
34. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
35. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
36. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
37. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
38. sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
39. Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
40. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
Class Champion
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
Class Reserve Champion
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
3.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
4.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
5.
Meow - Juno LAC (SPC-SR3-1132)
6.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
7.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
8.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
9.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
10.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
11.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
12.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
13.
sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
14.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
15.
sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
16.
Meow - Gwalch Tewdwr (SPC-SR2-1052)
17.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
18.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
19.
Meow - Mewian Minium (SPC-SR2-1129)
20.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
21. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
22. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
23. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
24. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
25. Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
26. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
27. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
28. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
29. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
30. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
31. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
32. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
33. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
34. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
35. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
36. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
37. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
38. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
39. Meow - Mewian Seren Nos (SPC-SR1-1131)
40. sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)