1. Driving Class R1, tammat -
40/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
4. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Show Reserve Champion
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
3. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
4. elen - Memory (SPC-MR1-806)
Class Champion
elen - Memory (SPC-MR1-806)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
3.
coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
4.
Ally - Livingstone Fearchara (SPC-MR1-1047)
5.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
6.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
7.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
8.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
9.
sandi - FGW Pŵer y Caru (SPC-MR1-1196)
10.
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
11.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
12.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
13.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
14.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
15.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
16.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
17.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
18.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
19.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
20.
Ally - Myrtle Maid (SPC-MR1-335)
21. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
22. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
23. Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
24. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
25. Ally - Eadburgh Starlight (SPC-MR1-1027)
26. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
27. Meow - Pencalow Mairwen (SPC-MR1-1134)
28. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
29. Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
30. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
31. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
32. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
33. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
34. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
35. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
36. Ally - Radcliffe Ariana (SPC-MR1-712)
37. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
38. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
39. Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
40. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
Class Champion
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
3.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
4.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
5.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
6.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
7.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
8.
Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
9.
Creimeide - Pencalow Fardo (SPC-SR1-1204)
10.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
11.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
12.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
13.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
14.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
15.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
16.
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
17.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
18.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
19.
Creimeide - Pikkupellon Casper (SPC-SR1-1202)
20.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
21. sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
22. Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
23. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
24. sandi - Quellë Púrëa Sercë (SPC-SR1-231)
25. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
26. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
27. Meow - Pencalow Bleidd (SPC-SR1-1130)
28. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
29. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
30. sandi - Quellë's Elenya Colindo (SPC-SR1-235)
31. Creimeide - Rhewllyd Fflarne (SPC-SR1-1203)
32. sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
33. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
34. Ally - Clunainach (SPC-SR1-1025)
35. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
36. Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
37. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
38. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
39. Ally - Amlawdd Ab Owen (SPC-SR1-729)
40. Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
Class Champion
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
Class Reserve Champion
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
3.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
4.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
5.
Ally - Sìonag of Swildie (SPC-MR1-1157)
6.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
7.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
8.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
9.
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
10.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
11.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
12.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
13.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
14.
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
15.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
16.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
17.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
18.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
19.
sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
20.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
21. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
22. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
23. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
24. Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
25. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
26. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
27. sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
28. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
29. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
30. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
31. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
32. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
33. Ally - Dunscoil Vanille (SPC-MR1-1023)
34. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
35. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
36. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
37. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
38. sandi - Wynn Maelona (SPC-MR1-401)
39. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
40. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
Class Champion
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
Class Reserve Champion
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
3.
sandi - Sunflower's Millennium Magic (SPC-SR1-363)
4.
Ally - Fearthainn of Swildie (SPC-SR1-112)
5.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
6.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
7.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
8.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
9.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
10.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
11.
Ally - Apollo Rown Rewa (SPC-SR1-138)
12.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
13.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
14.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
15.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
16.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
17.
sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
18.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
19.
Ally - Llanwenog Morthwyl (SPC-SR1-254)
20.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
21. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
22. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
23. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
24. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
25. Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
26. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
27. Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
28. Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
29. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
30. sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
31. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
32. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
33. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
34. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
35. Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
36. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
37. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
38. sandi - Pencalow Green Magic (SPC-SR1-173)
39. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
40. Meow - Mewian Seren Nos (SPC-SR1-1131)