1. In-Hand Class R1, tammat -
28/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
27/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
19/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
10/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
8/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
Show Reserve Champion
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
3. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
4. elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
5. Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
6. Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
Class Champion
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
Class Reserve Champion
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
3.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
4.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
5.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
6.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
7.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
8.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
9.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
10.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
11.
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
12.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
13.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
14.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
15.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
16.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
17.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
18.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
19.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
20.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
21. neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
22. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
23. Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
24. Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
25. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
26. Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
27. Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
28. Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
Class Champion
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
Class Reserve Champion
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
3.
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
4.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
5.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
6.
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
7.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
8.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
9.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
10.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
11.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
12.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
13.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
14.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
15.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
16.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
17.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
18.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
19.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
20.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
21. elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
22. neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
23. Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
24. elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
25. elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
26. neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
27. Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
Class Reserve Champion
Disa - Aberhowell Downy Rose (SPC-MR2-2280)
3.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
4.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
5.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
6.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
7.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
8.
Sonja - Snowlight Dael (SPC-MR2-2108)
9.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
10.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
11.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
12.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
13.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
14.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
15.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
16.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
17.
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
18.
Sonja - Frostfall Dael (SPC-MR2-2109)
19.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
20.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
Class Champion
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
Class Reserve Champion
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
3.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
4.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
5.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
6.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
7.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
8.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
9.
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
10.
Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
11.
Sonja - Oliver REB (SPC-SR2-2193)
12.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
13.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
14.
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
15.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
16.
Disa - Bluepond Kings Ghost (SPC-SR2-2281)
17.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
18.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
19.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
Class Champion
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
Class Reserve Champion
Disa - Ceallaigh Cassidy (SPC-MR3-2118)
3.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
4.
Disa - Celinda (SPC-MR3-2119)
5.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
6.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
7.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
8.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
9.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
10.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
Class Champion
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
Class Reserve Champion
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
3.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
4.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
5.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
6.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
7.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
8.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)