1. Open Class M&M Riding, tammat -
28/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
28/40
3. Open Class M&M In-Hand, tammat -
27/40
4. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
Show Reserve Champion
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
3. Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
4. Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
Class Champion
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
Class Reserve Champion
Disa - Llancastle Moelwen (SPC-MR1-2439)
3.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
4.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
5.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
6.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
7.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
8.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
9.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
10.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
11.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
12.
Disa - Glenwood Rose Cariad (SPC-MR2-2120)
13.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
14.
Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
15.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
16.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
17.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
18.
Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
19.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
20.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
21. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
22. Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
23. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
24. elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
25. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
26. Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
27. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
28. Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
Class Champion
Jannica - KW Codestar (SPC-SR2-120)
Class Reserve Champion
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
3.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
4.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
5.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
6.
Disa - Merrion Marchog Du (SPC-SR1-2438)
7.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
8.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
9.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
10.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
11.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
12.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
13.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
14.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
15.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
16.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
17.
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
18.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
19.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
20.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
21. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
22. Disa - Bluepond Kings Ghost (SPC-SR2-2281)
23. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
24. Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
25. elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
26. Disa - Moana's Rhydderch (SPC-SR2-2068)
27. Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
28. Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
Class Champion
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
Class Reserve Champion
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
3.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
4.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
5.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
6.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
7.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
8.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
9.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
10.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
11.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
12.
Jannica - Mewian Ffanci (SPC-MR2-149)
13.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
14.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
15.
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
16.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
17.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
18.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
19.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
20.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
21. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
22. Jannica - Sweet Serenity AD (SPC-MR2-323)
23. Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
24. Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
25. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
26. neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
27. Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
Class Champion
Disa - Glenwood Merrill (SPC-SR2-2253)
Class Reserve Champion
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
3.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
4.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
5.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
6.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
7.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
8.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
9.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
10.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
11.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
12.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
13.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
14.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
15.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
16.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
17.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
18.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
19.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
20.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
21. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
22. Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
23. Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
24. elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)