1. Riding Class R2, tammat -
6/40
2. Riding Class R2, orit&ruunat -
4/40
3. Driving Class R2, tammat -
12/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
5. In-Hand Class R2, tammat -
8/40
6. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
6/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
Show Reserve Champion
Kida - Winchester Lilith (SPC-MR2-2538)
3. neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
4. Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
5. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
6. Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
Class Champion
Kida - Winchester Lilith (SPC-MR2-2538)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
3.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
4.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
5.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
6.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
Class Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
3.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
4.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
Class Reserve Champion
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
3.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
4.
Kida - Maybecks Lucrative (SPC-MR2-2503)
5.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
6.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
7.
Kida - Maldwyn Mouse (SPC-MR2-2499)
8.
Kida - Kenmore Stormi (SPC-MR2-2498)
9.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
10.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
11.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
12.
Kida - Jeilin Bambielass (SPC-MR2-2504)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
Class Reserve Champion
Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
3.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
4.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
5.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
6.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
7.
Kida - Mooncloud's Yandro (SPC-SR2-2497)
8.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
9.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
10.
Kida - Mooncloud's Yalco (SPC-SR2-2508)
11.
Kida - Mooncloud's Rodolphus (SPC-SR2-2496)
12.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
Class Champion
Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
Class Reserve Champion
Kida - Draycott Savanne (SPC-MR2-2537)
3.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
4.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
5.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
6.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
7.
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
8.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
Class Champion
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
3.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
6.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)