1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
22/40
3. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
4. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Show Reserve Champion
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
3. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
4. Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
Class Champion
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
3.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
4.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
5.
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
6.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
7.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
8.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
9.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
10.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
11.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
12.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
13.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
14.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
15.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
16.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
17.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
18.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
19.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
Class Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
Class Reserve Champion
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
3.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
4.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
5.
Sirpa - Oer Fel Ia Ion (SPC-SR1-2567)
6.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
7.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
8.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
9.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
10.
Sirpa - Gaoithe Dearg Ion (SPC-SR1-2573)
11.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
12.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
13.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
14.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
15.
Sirpa - Sceitimíní Ion (SPC-SR1-2572)
16.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
17.
Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
18.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
19.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
20.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
21. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
22. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
Class Champion
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Class Reserve Champion
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
3.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
4.
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
5.
Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
6.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
7.
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
8.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
9.
Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
10.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
11.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
12.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
13.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
14.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
15.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
16.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
17.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
18.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
19.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Champion
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
Class Reserve Champion
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
3.
Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
4.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
5.
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
6.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
7.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
8.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
9.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
10.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
11.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
12.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
13.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
14.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
15.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
16.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
17.
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)