1. Open Class M&M Riding, tammat -
26/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
26/40
3. Open Class M&M In-Hand, tammat -
23/40
4. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
23/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
Show Reserve Champion
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
3. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
4. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Class Champion
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
Class Reserve Champion
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
3.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
4.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
5.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
6.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
7.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
8.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
9.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
10.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
11.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
12.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
13.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
14.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
15.
Kida - Winchester Lilith (SPC-MR2-2538)
16.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
17.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
18.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
19.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
20.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
21. Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
22. Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
23. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
24. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
25. elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
26. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
Class Champion
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
Class Reserve Champion
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
3.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
4.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
5.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
6.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
7.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
8.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
9.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
10.
Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
11.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
12.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
13.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
14.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
15.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
16.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
17.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
18.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
19.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
20.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
21. Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
22. Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
23. elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
24. Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
25. Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
26. Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
Class Champion
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Class Reserve Champion
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
3.
Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
4.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
5.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
6.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
7.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
8.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
9.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
10.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
11.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
12.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
13.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
14.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
15.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
16.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
17.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
18.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
19.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
20.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
21. Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
22. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
23. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
Class Champion
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
Class Reserve Champion
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
3.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
4.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
5.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
6.
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
7.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
8.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
9.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
10.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
11.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
12.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
13.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
14.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
15.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
16.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
17.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
18.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
19.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
20.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
21. Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
22. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
23. neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)