1. Open Class M&M Riding, tammat -
26/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
26/40
3. Open Class M&M In-Hand, tammat -
23/40
4. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
23/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
Show Reserve Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
3. elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
4. Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
Class Champion
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
Class Reserve Champion
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
3.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
4.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
5.
Jannica - Evelyne Dawn (SPC-MR1-222)
6.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
7.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
8.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
9.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
10.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
11.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
12.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
13.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
14.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
15.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
16.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
17.
Kida - Winchester Lilith (SPC-MR2-2538)
18.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
19.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
20.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
21. Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
22. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
23. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
24. Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
25. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
26. elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
Class Champion
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
Class Reserve Champion
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
3.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
4.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
5.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
6.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
7.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
8.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
9.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
10.
Jannica - Marema's Magical Man (SPC-SR1-459)
11.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
12.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
13.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
14.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
15.
Jannica - A.D. Échec au Roi (SPC-SR1-1037)
16.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
17.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
18.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
19.
Jannica - A.D. Bet He's Hot (SPC-SR1-121)
20.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
21. Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
22. Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
23. Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
24. Jannica - Poniniemen Maximilian (SPC-SR1-1038)
25. Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
26. Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
Class Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Reserve Champion
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
3.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
4.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
5.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
6.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
7.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
8.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
9.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
10.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
11.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
12.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
13.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
14.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
15.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
16.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
17.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
18.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
19.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
20.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
21. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
22. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
23. Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
Class Champion
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
Class Reserve Champion
Jannica - Mountain Isac MG (SPC-SR2-312)
3.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
4.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
5.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
6.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
7.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
8.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
9.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
10.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
11.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
12.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
13.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
14.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
15.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
16.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
17.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
18.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
19.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
20.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
21. Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
22. Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
23. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)