1. Open Class M&M Riding, tammat -
27/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
22/40
3. Open Class M&M In-Hand, tammat -
21/40
4. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
21/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
Show Reserve Champion
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
3. elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
4. Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
Class Champion
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
Class Reserve Champion
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
3.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
4.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
5.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
6.
Kida - Lloeren Telaid (SPC-MR1-2542)
7.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
8.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
9.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
10.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
11.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
12.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
13.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
14.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
15.
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
16.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
17.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
18.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
19.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
20.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
21. elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
22. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
23. Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
24. neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
25. elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
26. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
27. Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
Class Champion
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
Class Reserve Champion
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
3.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
4.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
5.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
6.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
7.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
8.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
9.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
10.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
11.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
12.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
13.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
14.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
15.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
16.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
17.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
18.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
19.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
20.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
21. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
22. Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
3.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
4.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
5.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
6.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
7.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
8.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
9.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
10.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
11.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
12.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
13.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
14.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
15.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
16.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
17.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
18.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
19.
Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
20.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
21. Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
Class Champion
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
3.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
4.
Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
5.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
6.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
7.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
8.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
9.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
10.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
11.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
12.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
13.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
14.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
15.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
16.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
17.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
18.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
19.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
20.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
21. Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)