1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
15/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
12/40
5. Driving Class R1, tammat -
8/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R2, tammat -
20/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
20/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
19/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
15/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
Show Reserve Champion
Kida - Mooncloud's Rodolphus (SPC-SR2-2496)
3. ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
4. EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
5. Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
6. Kida - Airedale Celsey (SPC-MR2-2536)
7. neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
8. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
9. Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
10. neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
11. Kida - Jeilin Bambielass (SPC-MR2-2504)
12. Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
Class Reserve Champion
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
3.
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
4.
Kida - Lloeren Telaid (SPC-MR1-2542)
5.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
6.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
7.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
8.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
9.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
10.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
11.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
12.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
13.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
14.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
15.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
16.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
17.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
18.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
19.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
20.
Kida - Lloeren Seren (SPC-MR1-2541)
Class Champion
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
Class Reserve Champion
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
3.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
4.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
5.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
6.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
7.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
8.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
9.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
10.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
11.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
12.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
13.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
14.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
15.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
16.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
17.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
18.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
19.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
20.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
Class Champion
Kida - Airedale Celsey (SPC-MR2-2536)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
3.
EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
4.
Kida - Winchester Lilith (SPC-MR2-2538)
5.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
6.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
7.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
8.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
9.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
10.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
11.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
12.
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
13.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
14.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
15.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
Class Champion
EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
Class Reserve Champion
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
3.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
4.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
5.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
6.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
7.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
8.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
9.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
10.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
11.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
12.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Champion
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
Class Reserve Champion
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
3.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
4.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
5.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
6.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
7.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
8.
Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
Class Champion
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
Class Reserve Champion
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
3.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
4.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
5.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
6.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
7.
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
8.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)
Class Champion
Kida - Jeilin Bambielass (SPC-MR2-2504)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
3.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
4.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
5.
EmmiN. - Mayhem Royal Blackberry (SPC-MR2-2404)
6.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
7.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
8.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
9.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
10.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
11.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
12.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
13.
Kida - Maybecks Lucrative (SPC-MR2-2503)
14.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
15.
Kida - Kenmore Stormi (SPC-MR2-2498)
16.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
17.
Kida - Maldwyn Mouse (SPC-MR2-2499)
18.
EmmiN. - Valyrian Scyrilla (SPC-MR2-2405)
19.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
20.
EmmiN. - Valyrian Candy Dust (SPC-MR2-2403)
Class Champion
Kida - Mooncloud's Rodolphus (SPC-SR2-2496)
Class Reserve Champion
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
3.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
4.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
5.
Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
6.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
7.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
8.
Kida - Mooncloud's Yalco (SPC-SR2-2508)
9.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
10.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
11.
Kida - Mooncloud's Yandro (SPC-SR2-2497)
12.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
13.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
14.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
15.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
16.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
17.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
18.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
19.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
20.
EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
Class Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Reserve Champion
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
3.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
4.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
5.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
6.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
7.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
8.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
9.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
10.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
11.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
12.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
13.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
14.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
15.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
16.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
17.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
18.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
Class Champion
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
Class Reserve Champion
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
3.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
4.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
5.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
6.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
7.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
8.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
9.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
10.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
11.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
12.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
13.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
14.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
15.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
16.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
17.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
Class Champion
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
Class Reserve Champion
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
3.
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
4.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
5.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
6.
Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
7.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
8.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
9.
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
10.
Kida - Draycott Savanne (SPC-MR2-2537)
11.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
12.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
13.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
14.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
15.
EmmiN. - Valyrian Sugarblush (SPC-MR2-2400)
16.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
17.
EmmiN. - Valyrian Cotton Candy (SPC-MR2-2399)
18.
EmmiN. - Valyrian Juvena (SPC-MR2-2401)
19.
EmmiN. - Maybecks Jupina (SPC-MR2-2402)
Class Champion
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Valyrian Clouder (SPC-SR2-2407)
3.
EmmiN. - Valyrian Winston (SPC-SR2-2408)
4.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
5.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
6.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
7.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
8.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
9.
EmmiN. - Wiley (SPC-SR2-2288)
10.
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
11.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
12.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
13.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
14.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
15.
EmmiN. - Mayhem Gardex (SPC-SR2-2287)