1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
21/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
19/40
5. Riding Class R3, tammat -
9/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Pencalow Misty May (SPC-MR2-2295)
Show Reserve Champion
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
3. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
4. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
5. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
6. Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
Class Champion
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
Class Reserve Champion
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
3.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
4.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
5.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
6.
Kida - Lloeren Telaid (SPC-MR1-2542)
7.
Kida - Lloeren Seren (SPC-MR1-2541)
8.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
9.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
10.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
11.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
12.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
13.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
14.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
15.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
16.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
17.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
18.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
19.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
20.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
Class Champion
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
Class Reserve Champion
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
3.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
4.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
5.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
6.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
7.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
8.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
9.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
10.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
11.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
12.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
13.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
14.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
15.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
16.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
17.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
18.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
19.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
20.
Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
Class Champion
Kida - Pencalow Misty May (SPC-MR2-2295)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
3.
Kida - Winchester Lilith (SPC-MR2-2538)
4.
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
5.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
6.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
7.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
8.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
9.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
10.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
11.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
12.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
13.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
14.
Kida - Vaniljavaaran Moana (SPC-MR2-2297)
15.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
16.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
17.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
18.
Kida - Airedale Celsey (SPC-MR2-2536)
19.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
20.
EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
21. neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
Class Champion
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
3.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
4.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
5.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
6.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
7.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
8.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
9.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
10.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
11.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
12.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
13.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
14.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
15.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
16.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
17.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
18.
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
19.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
Class Champion
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
Class Reserve Champion
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
3.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
4.
Kida - Pencalow Livia (SPC-MR3-2340)
5.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
6.
Kida - Pencalow Anairë (SPC-MR3-2339)
7.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
8.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
9.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
Class Champion
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Karma (SPC-SR3-2519)
3.
Kida - Pencalow Belecthor (SPC-SR3-2341)
4.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
5.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
6.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
7.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
8.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
9.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
10.
Kida - Pencalow Galant (SPC-SR3-2342)