1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
4. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
19/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
Show Reserve Champion
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
3. Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
4. Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
Class Champion
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
Class Reserve Champion
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
3.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
4.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
5.
Kida - Lloeren Telaid (SPC-MR1-2542)
6.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
7.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
8.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
9.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
10.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
11.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
12.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
13.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
14.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
15.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
16.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
17.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
18.
Kida - Lloeren Seren (SPC-MR1-2541)
19.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
20.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
Class Champion
Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
Class Reserve Champion
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
3.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
4.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
5.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
6.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
7.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
8.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
9.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
10.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
11.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
12.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
13.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
14.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
15.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
16.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
17.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
18.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
19.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
20.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
Class Reserve Champion
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
3.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
4.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
5.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
6.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
7.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
8.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
9.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
10.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
11.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
12.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
13.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
14.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
15.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
16.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
17.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
18.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
Class Champion
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
3.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
4.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
5.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
6.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
7.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
8.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
9.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
10.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
11.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
12.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
13.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
14.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
15.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
16.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
17.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
18.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
19.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)