1. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
Show Reserve Champion
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
Class Champion
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
Class Reserve Champion
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
3.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
4.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
5.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
6.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
7.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
8.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
9.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
10.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
11.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
12.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
13.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
14.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
15.
Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
16.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
17.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
18.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
Class Champion
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
Class Reserve Champion
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
3.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
4.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
5.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
6.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
7.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
8.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)
9.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
10.
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
11.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
12.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
13.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
14.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
15.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
16.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
17.
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
18.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
19.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
20.
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
21. neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)