1. Open Class M&M Riding, tammat -
24/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
26/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
25/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
24/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
25/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
23/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
Show Reserve Champion
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
3. EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
4. elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
5. Kida - Mooncloud's Yalco (SPC-SR2-2508)
6. elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
Class Champion
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
3.
EmmiN. - Valyrian Sugarblush (SPC-MR2-2400)
4.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
5.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
6.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
7.
EmmiN. - Maybecks Jupina (SPC-MR2-2402)
8.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
9.
Kida - Vaniljavaaran Moana (SPC-MR2-2297)
10.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
11.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
12.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
13.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
14.
EmmiN. - Valyrian Juvena (SPC-MR2-2401)
15.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
16.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
17.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
18.
Kida - Pencalow Misty May (SPC-MR2-2295)
19.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
20.
Kida - Airedale Celsey (SPC-MR2-2536)
21. EmmiN. - Valyrian Cotton Candy (SPC-MR2-2399)
22. Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
23. elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
24. elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
Class Champion
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
Class Reserve Champion
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
3.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
4.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
5.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
6.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
7.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
8.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
9.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
10.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)
11.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
12.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
13.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
14.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
15.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
16.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
17.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
18.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
19.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
20.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
21. Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
22. Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
23. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
24. Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
25. elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
26. Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
Class Champion
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
Class Reserve Champion
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
3.
EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
4.
Kida - Kenmore Stormi (SPC-MR2-2498)
5.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
6.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
7.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
8.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
9.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
10.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
11.
EmmiN. - Huvin Ghostica (SPC-MR2-2284)
12.
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
13.
Kida - Maybecks Lucrative (SPC-MR2-2503)
14.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
15.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
16.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
17.
Kida - Maldwyn Mouse (SPC-MR2-2499)
18.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
19.
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
20.
EmmiN. - Crawling Cedina (SPC-MR2-2282)
21. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
22. Kida - Jeilin Bambielass (SPC-MR2-2504)
23. EmmiN. - Mayhem Candy Cane (SPC-MR2-2285)
24. neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
25. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
Class Champion
Kida - Mooncloud's Yalco (SPC-SR2-2508)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
3.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
4.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
5.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
6.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
7.
Kida - Mooncloud's Rodolphus (SPC-SR2-2496)
8.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
9.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
10.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
11.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
12.
elen - Druidston (SPC-SR1-2425)
13.
Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
14.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
15.
Kida - Mooncloud's Yandro (SPC-SR2-2497)
16.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
17.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
18.
elen - Mordecai Clayton (SPC-SR1-2426)
19.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
20.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
21. neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
22. elen - Brithafod Llywelyn (SPC-SR1-2424)
23. EmmiN. - Modern Bukowsky Stint (SPC-SR2-2136)
24. Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
Class Champion
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
Class Reserve Champion
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
3.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
4.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
5.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
6.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
7.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
8.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
9.
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
10.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
11.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
12.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
13.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
14.
EmmiN. - Mayhem Royal Blackberry (SPC-MR2-2404)
15.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
16.
EmmiN. - Yvonne v.d. Liengeind (SPC-MR2-2406)
17.
EmmiN. - Valyrian Candy Dust (SPC-MR2-2403)
18.
EmmiN. - Valyrian Scyrilla (SPC-MR2-2405)
19.
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
20.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
21. Kida - Draycott Savanne (SPC-MR2-2537)
22. Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
23. Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
24. elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
25. elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
Class Champion
elen - Arthes O Newid (SPC-SR1-2409)
Class Reserve Champion
Kida - Caerdydd Macao (SPC-SR2-2517)
3.
EmmiN. - Valyrian Clouder (SPC-SR2-2407)
4.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
5.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
6.
elen - Montgomery Golden Dream (SPC-SR1-2410)
7.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
8.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
9.
EmmiN. - Wiley (SPC-SR2-2288)
10.
EmmiN. - Mayhem Gardex (SPC-SR2-2287)
11.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
12.
EmmiN. - Valyrian Winston (SPC-SR2-2408)
13.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
14.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
15.
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
16.
elen - Mordecai Dwyn Kevyn (SPC-SR1-2411)
17.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
18.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
19.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
20.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
21. neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
22. Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
23. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)