1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
Show Reserve Champion
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
Class Champion
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
Class Reserve Champion
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
3.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
4.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
5.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
6.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
7.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
8.
Kida - Caer Morcan (SPC-MR1-2489)
9.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
10.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
11.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
12.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
13.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
14.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
15.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
16.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
17.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
18.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
19.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
20.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
21. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
Class Champion
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
Class Reserve Champion
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
3.
elen - Llancefni Ifor (SPC-SR1-2375)
4.
Katy - Mhara Pharaoh (SPC-SR1-2457)
5.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
6.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
7.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
8.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
9.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
10.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
11.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
12.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
13.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
14.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
15.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
16.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
17.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
18.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
19.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
20.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)