1. Riding Class R1, tammat -
21/40
2. Driving Class R1, tammat -
12/40
3. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
Show Reserve Champion
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
3. elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
Class Champion
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
Class Reserve Champion
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
3.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
4.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
5.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
6.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
7.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
8.
Katy - Keelin Bríde (SPC-MR1-2196)
9.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
10.
Kida - Caer Morcan (SPC-MR1-2489)
11.
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
12.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
13.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
14.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
15.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
16.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
17.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
18.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
19.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
20.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
21. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
Class Champion
elen - Gŵr Maeres (SPC-MR1-2415)
Class Reserve Champion
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
3.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
4.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
5.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
6.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
7.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
8.
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
9.
elen - Llamsach Rhiangar (SPC-MR1-2414)
10.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
11.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
12.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Champion
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
Class Reserve Champion
elen - Denllech Boudica (SPC-MR1-2373)
3.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
4.
Kida - Lloeren Delyth (SPC-MR1-2520)
5.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
6.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
7.
elen - Trallwng Aurddolen (SPC-MR1-2413)
8.
elen - Capelafon Annwr (SPC-MR1-2370)
9.
Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
10.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
11.
elen - Llewellyn Eiluned (SPC-MR1-86)
12.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
13.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
14.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
15.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
16.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
17.
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
18.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
19.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
20.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)