1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
Show Reserve Champion
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
3. sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
4. Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
5. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
6. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Class Champion
sandi - Briar Glen Ballerina (SPC-MR2-804)
Class Reserve Champion
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
3.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
4.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
5.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
6.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
7.
Meow - Llygedyn Dwyen (SPC-MR1-1136)
8.
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
9.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
10.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
11.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
12.
sandi - Anfarwol Nefol (SPC-MR1-184)
13.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
14.
sandi - Ffion of Radon (SPC-MR1-466)
15.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
16.
Meow - Bychan Delyth Fflur (SPC-MR1-1138)
17.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
18.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
19.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
20.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
21. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
22. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
23. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
24. sandi - Anfarwol Merlen Gwyllt (SPC-MR1-472)
25. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
26. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
27. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
28. Meow - Llygedyn Meghan (SPC-MR1-1135)
29. Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
30. elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
31. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
32. Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
33. Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
34. Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
35. Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
36. Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
37. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
38. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
39. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
40. Meow - Mewian Nos Tril (SPC-MR1-1137)
Class Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
Class Reserve Champion
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
3.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
4.
Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
5.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
6.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
7.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
8.
Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
9.
sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
10.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
11.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
12.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
13.
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
14.
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
15.
Meow - Mewian Seren Nos (SPC-SR1-1131)
16.
sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
17.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
18.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
19.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
20.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
21. Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
22. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
23. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
24. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
25. elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
26. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
27. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
28. Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
29. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
30. Meow - Mewian Minium (SPC-SR2-1129)
31. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
32. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
33. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)
34. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
35. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
36. Meow - Juno LAC (SPC-SR3-1132)
37. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
38. Meow - Gwalch Tewdwr (SPC-SR2-1052)
39. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
40. sandi - KL Serenadd (SPC-SR1-465)
Class Champion
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
Class Reserve Champion
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
3.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
4.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
5.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
6.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
7.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
8.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
9.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
10.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
11.
Tinúvel - Derpette 5594 (SPC-MR2-456)
12.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
13.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
14.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
15.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
16.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
17.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
18.
Meow - Brynford Lovedaia (SPC-MR2-1133)
19.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
20.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
21. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
22. Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
23. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
24. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
25. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
26. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
27. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
28. Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
29. Ally - Livingstone Fearchara (SPC-MR1-1047)
30. Meow - Pencalow Mairwen (SPC-MR1-1134)
31. sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
32. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
33. sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
34. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
35. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
36. Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
37. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
38. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
39. Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
40. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
Class Champion
Ally - Wendydd Meirion (SPC-SR1-232)
Class Reserve Champion
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
3.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
4.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
5.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Ally - Ciatlllait Baothghalach (SPC-SR2-557)
8.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
9.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
10.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
11.
sandi - Rhisiart Vienna (SPC-SR1-535)
12.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
13.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
14.
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
15.
Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
16.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
17.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
18.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
19.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
20.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
21. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
22. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
23. Tinúvel - Ravenclaw 5594 (SPC-SR2-132)
24. Ally - Llygedyn Adarog (SPC-SR1-113)
25. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
26. sandi - Brackendale Dragon Puff (SPC-SR1-580)
27. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
28. Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
29. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
30. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
31. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
32. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
33. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
34. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
35. sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
36. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
37. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
38. Meow - Pencalow Bleidd (SPC-SR1-1130)
39. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
40. Tinúvel - Aneirin 5594 (SPC-SR2-435)
Class Champion
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
3.
sandi - Llygedyn Rhamant (SPC-MR1-69)
4.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
5.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
6.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
7.
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
8.
Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
9.
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
10.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
11.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
12.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
13.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
14.
Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
15.
Ally - Wyat Bedtime Flirt (SPC-MR2-1032)
16.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
17.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
18.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
19.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
20.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
21. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
22. sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
23. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
24. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
25. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
26. Nerita - Tempest Fantasia (SPC-MR3-1091)
27. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
28. Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
29. Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
30. Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
31. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
32. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
33. Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
34. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
35. sandi - Pepsi Junior AD (SPC-MR1-474)
36. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
37. Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
38. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
39. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
40. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
Class Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
Class Reserve Champion
sandi - T.P. Thunder (SPC-SR1-218)
3.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
4.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
5.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
6.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
7.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
8.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
9.
Ally - Llanwenog Morthwyl (SPC-SR1-254)
10.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
11.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
12.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
13.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
14.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
15.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
16.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
17.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
18.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
19.
Ally - Anfarwol Brydar (SPC-SR2-507)
20.
sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
21. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
22. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
23. Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
24. Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
25. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
26. Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
27. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
28. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
29. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
30. Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
31. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
32. sandi - Anfarwol Môr-leidr (SPC-SR2-304)
33. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
34. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
35. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
36. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
37. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
38. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
39. Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
40. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)