1. Riding Class R1, tammat -
40/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. Riding Class R2, tammat -
40/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. Riding Class R3, tammat -
30/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
29/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
Show Reserve Champion
Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
3. Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
4. sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
5. elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
6. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Class Champion
elen - Echreiddig Llances KV (SPC-MR1-34)
Class Reserve Champion
elen - Moonrise's Irisdescence (SPC-MR1-77)
3.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
4.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
5.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
6.
elen - Llygedyn Modwen (SPC-MR1-123)
7.
elen - Nerian Pirouettes (SPC-MR1-333)
8.
Meow - Llygedyn Meghan (SPC-MR1-1135)
9.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
10.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
11.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
12.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
13.
Tinúvel - Water Dancer Brii (SPC-MR1-140)
14.
Ally - Mair Myddfai Dawn (SPC-MR1-217)
15.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
16.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
17.
Meow - Llygedyn Dwyen (SPC-MR1-1136)
18.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
19.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
20.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
21. Tinúvel - Arielle of Swildie (SPC-MR1-180)
22. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
23. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
24. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
25. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
26. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
27. Meow - Bychan Delyth Fflur (SPC-MR1-1138)
28. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
29. Meow - Mewian Nos Tril (SPC-MR1-1137)
30. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
31. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
32. Tinúvel - DD Varda (SPC-MR1-143)
33. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
34. Ally - Wynflaeth Zelda (SPC-MR1-1026)
35. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
36. Ally - Heylun Meilyr (SPC-MR1-182)
37. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
38. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
39. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
40. Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
Class Champion
Ally - Sirencester Gold Fever (SPC-SR1-11)
Class Reserve Champion
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
3.
Ally - Bluenotch Hawthorne (SPC-SR1-1155)
4.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
5.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
6.
Ally - Kingsleyhills Zachariah (SPC-SR1-510)
7.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
8.
elen - Susikallion Hypnotic (SPC-SR1-2)
9.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
10.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
11.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
12.
elen - Gwynedd Rionwr (SPC-SR1-400)
13.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
14.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
15.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
16.
Tinúvel - Roscoff Midnight Puzzle (SPC-SR1-166)
17.
sandi - Gio C (SPC-SR1-50)
18.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
19.
Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
20.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
21. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
22. Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
23. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
24. elen - Llygedyn Tringad (SPC-SR1-6)
25. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
26. Meow - Mewian Seren Nos (SPC-SR1-1131)
27. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
28. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
29. Sakkura - Iain of Swildie (SPC-SR1-18)
30. Ally - Mawr Marchog (SPC-SR1-382)
31. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
32. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
33. Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
34. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
35. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
36. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
37. Tinúvel - Óir Sauron (SPC-SR1-175)
38. Tinúvel - You-Know-Who 5594 (SPC-SR1-344)
39. sandi - Giro C (SPC-SR1-42)
40. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
Class Champion
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Class Reserve Champion
Ireth - Nerywick Cuddle Monster (SPC-MR2-1030)
3.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
4.
Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
5.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
6.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
7.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
8.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
9.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
10.
Meow - Mewian Lynelle (SPC-MR2-1053)
11.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
12.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
13.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
14.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
15.
Ally - Moorland Mavis (SPC-MR2-710)
16.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
17.
Creimeide - Yentel Faidra (SPC-MR2-971)
18.
Creimeide - Yentel Aasa (SPC-MR2-973)
19.
Pierre - Himpulan Sädekehä (SPC-MR2-444)
20.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
21. Creimeide - Yentel Yuliya (SPC-MR2-974)
22. Ally - Prima Ballerina Dawn (SPC-MR2-35)
23. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
24. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
25. Ally - Pencalow Munchy (SPC-MR2-1154)
26. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
27. Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
28. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
29. Creimeide - Lula Lola Dei (SPC-MR2-967)
30. felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
31. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
32. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
33. Tinúvel - Awena Rewa (SPC-MR2-82)
34. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
35. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
36. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
37. Tinúvel - Tuiskulan Eurwen (SPC-MR2-197)
38. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
39. Meow - Brynford Lovedaia (SPC-MR2-1133)
40. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Class Champion
sandi - Anfarwol Morfran (SPC-SR2-268)
Class Reserve Champion
sandi - Mr. Alexander (SPC-SR2-272)
3.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
4.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
5.
Ally - A.D. Blackrock (SPC-SR2-821)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
8.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
9.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
10.
Ally - Moonbeam's Falkner (SPC-SR2-80)
11.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
12.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
13.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
14.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
15.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
16.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
17.
Creimeide - Yentel Vikingr (SPC-SR2-970)
18.
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
19.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
20.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
21. Ally - Swanford Mr. Bojangles (SPC-SR2-14)
22. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
23. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
24. Meow - Mewian Minium (SPC-SR2-1129)
25. sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
26. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
27. Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
28. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
29. Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
30. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
31. Creimeide - Mangon Rumpelstiltskin (SPC-SR2-972)
32. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
33. Ally - Anfarwol Ochr Llachar (SPC-SR2-721)
34. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
35. Meow - Gwalch Tewdwr (SPC-SR2-1052)
36. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
37. Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
38. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
39. Creimeide - Yentel Pramia (SPC-SR2-1041)
40. Creimeide - Vuornan Polar Bear (SPC-SR2-969)
Class Champion
Nerita - Mulder's Sundance (SPC-MR3-1090)
Class Reserve Champion
sandi - Quellë's October Leaves (SPC-MR3-464)
3.
sandi - Whiten Gwalia (SPC-MR3-468)
4.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
5.
Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
6.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
7.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
8.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
9.
Ally - Swandale Tamara (SPC-MR3-818)
10.
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
11.
sandi - Hallapuro's Designer (SPC-MR3-461)
12.
Disa - Carina E (SPC-MR3-703)
13.
Disa - Guccina (SPC-MR3-702)
14.
Nerita - Jack&Sally Arr (SPC-MR3-1102)
15.
Tinúvel - DD Starshine (SPC-MR3-907)
16.
Tinúvel - DD Star War (SPC-MR3-908)
17.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
18.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
19.
Dimma - Claridge Jannike (SPC-MR3-627)
20.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
21. sandi - Poniniemen Brethil (SPC-MR3-463)
22. Ally - Swandale Roseheart (SPC-MR3-819)
23. Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
24. Nora - Lover's Lane (SPC-MR3-955)
25. Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
26. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
27. Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
28. Nerita - Twinkle Tiara Arr (SPC-MR3-1101)
29. Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
30. Dimma - Claridge Veronika (SPC-MR3-628)
Class Champion
Nora - Noel Golden Boy (SPC-SR3-962)
Class Reserve Champion
Nora - Painswick Valentin (SPC-SR3-961)
3.
Ally - Hartwig's Snapple (SPC-SR3-725)
4.
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
5.
Hazel - Reeve's Cherokee (SPC-SR3-1103)
6.
Nerita - Neon Gang Arr (SPC-SR3-1100)
7.
sandi - Heart of Night's Full of Silver (SPC-SR3-424)
8.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
9.
Tinúvel - Angren Jamshid (SPC-SR3-904)
10.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
11.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
12.
sandi - Heart of Night Has a Criminal (SPC-SR3-414)
13.
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
14.
Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
15.
Ally - Rowean (SPC-SR3-723)
16.
Meow - Juno LAC (SPC-SR3-1132)
17.
sandi - Taffynerd Random (SPC-SR3-413)
18.
sandi - TZ Regentanz (SPC-SR3-380)
19.
Dimma - Karus Lysander (SPC-SR3-625)
20.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
21. Nerita - Singled Out (SPC-SR3-1127)
22. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
23. Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
24. Dimma - Claridge Jonatan (SPC-SR3-623)
25. Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
26. Nora - Lowlands Under The Gun (SPC-SR3-964)
27. Dimma - Iltamäen Elmer (SPC-SR3-622)
28. Ally - Dawnfrost Hickory (SPC-SR3-726)
29. Nora - Noel Swanson (SPC-SR3-963)